بانک توسعه تعاون و تعاون تولید و ایجاد اشتغال-خبری-پایگاه تحلیلی درک آنلاین


رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون هدف این بانک را ایجاد اشتغال با حمایت از تولید عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحفم آنلاین ، سید باکر فتاحی رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از چند واحد تولیدی ساوه و جرندیه گفت: با صندوق توسعه ملی و اقدامات این بانک همکاری داشته است. ” تامین مالی واحدها بستر مناسبی را برای توسعه صنایع فراهم کرده است بنابراین هدف بانک توسعه تعاون کمک به تولید و اشتغال زایی است.

سید باکر فتاحی رئیس هیئت مدیره بانک در بازدید از چندین طرح صنعتی در شهرستان های ساوه و جرندیه استان مرکزی استان را یکی از پرچمداران این صنعت برشمرد و گفت: کمک به تولیدکنندگان است.

وی هدف این بانک را کمک به کارآفرینان در تخصیص منابع و تامین سرمایه برای ایجاد اشتغال و حفظ اشتغال موجود عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، فتاحی به همراه گروه صنعتی آیهان، فولاد هیربد و سوان از شرکت آتیلا بازدید و در جریان فعالیت این مجموعه ها قرار گرفت.

در این جلسه رئیس هیئت مدیره به تشریح فعالیت های بانک توسعه تعاون برای حمایت از صنعت پرداخت و خدمات این بانک را تشریح کرد.

وی طی نامه‌ای از شرکت‌های بازدیدکننده در استان مارکز خواستار این صنعت شد و ابراز امیدواری کرد که تعامل و همکاری متقابل بتواند تأثیر مثبت و خدماتی برای دو طرف داشته باشد.

این جلسات با حضور سعید مدی معاون بازاریابی و استانی، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتبارات، علی وافعی مدیر شعب استان مرکزی و مصطفی منتظری رئیس مدیریت ریسک برگزار شد.