بایدن: Walmart ، FedEx ، UPS اضافه کار می کنند تا مشکلات عرضه را کاهش دهندواشنگتن (نیکسستار) – دولت بایدن روز چهارشنبه اقدامات جدیدی را برای رفع مشکلات عمده عرضه اعلام کرد که امیدوار است واردات به ایالات متحده را تسریع کند.

قفسه های خالی فروشگاه ها در سراسر کشور رایج شده است زیرا بسیاری از آمریکایی ها می خواهند در کشتی های باری در ساحل سرگردان شوند.

کاخ سفید می گوید دولت ماه هاست که برای حل این مشکل از طریق دستورات اجرایی و سایر اقدامات تلاش می کند.

سناتور مایک لی دولت بایدن را متهم کرد که پول زیادی به اقتصاد وارد کرده است.

لی گفت: “هشدارهایی در مورد کمبود تعطیلات و افزایش قابل توجه قیمت صادر شده است.”

کاخ سفید روز چهارشنبه کمبود منابع را عامل این بیماری همه گیر و مشکل انتقال کالا از سراسر جهان به بایدن ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد و از توافق جدیدی که توسط شرکت های بزرگ ، اتحادیه های تجاری و بنادر برگزار می شود ، خبر داد.

بایدن گفت: “بندر لس آنجلس امروز اعلام کرد که 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته کار می کند.”

بندر لانگ بیچ نیز همین کار را می کند. کاخ سفید اعلام کرد که این اقدامات باید روند دریافت کالا از کشتی ها و ورود به فروشگاه ها را تسریع کند.

بایدن گفت خرده فروشان بزرگ مانند Target و Walmart ، و همچنین شرکت هایی مانند FedEx و UPS ، داوطلب شده اند که اضافه کار کنند “تا میزان مهاجرت یک شبه را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.”

جن پساکی ، سخنگوی کاخ سفید گفت: “این وعده ها محصولات بیشتری را سریعتر و اسباب بازی ها را جابجا می کند.”

کاخ سفید تلاش می کند قبل از ورود به فصل تعطیلات ، کالاهای وارد شده به ایالات متحده را کاهش داده و سطح آنها را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید