با آبروی بازیگران بازی نکنید/ رد ادغام موسسه بازیگران پیشکسوت – تئاتر آنلاین


مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت مردادماه به همت موسسه هنرمندان پیشکسوت و با حضور تنی چند از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، بر اساس رسم تجلیل از هنرمندان توسط بنیاد هنرمند پیشکسوت، برنامه تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد مرداد ماه با حضور سید محمود اسلامی معاون توسعه و مدیریت منابع وزارتخانه برگزار شد. . مهدی افضلی مدیر عامل و رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی موسسه توسعه فرهنگ، اسماعیلی مدیرکل دفتر آموزش در هیات مدیره موسسه، جعفری مشاور هنری معاون وزیر و هنرمندان پیشکسوت متولدین این ماه مردادماه در مجتمع فرهنگی تفریحی آدان واقع در جاده چالوس برگزار شد.

داریوش ارجمند، محمدرضایی، مصطفی غیاط، غلامرضا رهپیما، سید جواد آشفته، عفت هاشمی، مهدی خاویان قادیانی، احمد نطقی، محمد رحیم گلریزخاتمی، محمدحسن محبعلی، جمشید مزدوفایی، داداش مهراووری، بشمد سالمهمد، بهمسد محمدعلی، بهمسد محمدعلی محبی، محمد طریقتی، ناصر انصاری، حسن ضرغامی و شکر خدا گودرجی بازیگران پیشکسوت متولد مرداد ماه بودند. ضمناً از رضا فیاجی متولد تیر که ماه گذشته به دلیل تنبلی در مراسم حضور نداشت تجلیل شد.

در این گردهمایی خانواده های اعضای هیئت مدیره موسسه، انسیه شاه حسینی، صفا آقاجانی، محمود پاک نیت، ماهوش صبرکن، عباس مشهدی زاده، محمد اخوان و زنده یاد احمد خان ابراهیمی از جمله میهمانان دیگر از اعضای موسسه حضور داشتند. .

چرا برخی به خود اجازه می دهند با آبروی مردم بازی کنند؟

سید عباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن خیرمقدم به میهمانان و مسئولین، با اشاره به گفتگوی تلفنی خود با استاد جلال مگی پیشکسوت دوبله ایران و متولد اسفند ماه، گفت: استاد مگی به ایشان سلام و تبریک گفتند. تولد، “نمی دانم چه کسی این مطالب را در فضا پست کرده است.” مجازی منتشر کرده و با آبروی من بازی کرده است، در حالی که من قبلا در مصاحبه های تلویزیونی نیازها و گلایه هایم را بیان کرده ام. از کلیه اعضای موسسه تقاضا دارم در صورت داشتن هرگونه مشکل یا مشکلی در خصوص خود یا سایر اعضا قبل از پخش در فضای مجازی به موسسه اطلاع دهند تا بدون اتلاف وقت موضوع را پیگیری کنیم. چرا برخی به خود اجازه می دهند برای کسب شهرت با آبروی مردم بازی کنند؟ من هیچ رویکرد خیرخواهانه ای در این حادثه نمی بینم و از همه شما جانبازان می خواهم که مراقب اینگونه افراد باشید.

عظمی ادامه داد: به هر حال همه انسان ها مشکل دارند، اگر دلسوزی برای هنرمندان باتجربه وجود دارد نباید این اتفاق به صورت غیراخلاقی و با انتشار در فضای مجازی بیان شود. وقتی کار وارد فضای مجازی می شود، حاشیه پررنگتر از متن است و از همه مهمتر با آبروی فردی که ۸۰ سال آبرومندانه زندگی کرده بازی می کند. اگر هنرمندان نیت سخاوتمندانه ای برای پیگیری مشکل دارند باید در مرحله اول بدون انتشار در فضای مجازی با مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان گذاشته شود.

وی گفت: در این سازمان دائما در تماس هستیم و به دنبال راه حلی برای مشکلات هنرمندان پیشکسوت هستیم. گاهی اوقات می‌توانیم از یک مشکل غافل باشیم، زیرا هنرمندان نمی‌توانند مشکل را منعکس کنند. اما تاکنون هیچ مشکلی به این موسسه گزارش نشده است، خدای ناکرده مورد بی توجهی و بی توجهی قرار گرفته است. اما از تمامی اعضای موسسه تقاضا دارم در صورت داشتن نکته یا مشکلی در خصوص خود یا سایر اعضا قبل از پخش در فضای مجازی به موسسه اطلاع دهند تا بدون اتلاف وقت موضوع را پیگیری کنیم. هشتم خرداد ماه سال جاری نیز دیداری با هنرمندان مقیم استان البرز برگزار شد، اما در تماس با استاد رسمی، آمادگی دیدار را نداشتند و به زمان دیگری موکول شد، هر چند با آنها روابط صمیمانه و دوستانه ای داریم. و سایر جانبازان عزیز

با آبروی هنرمندان بازی نکنید/ ادغام موسسه هنرمندان پیشکسوت را رد کنید

داریوش ارجمند به عضویت هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت درآمد

مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور اسماعیلی مدیرکل دفتر توسعه آموزش هنری خواستار تسهیل تجربه ارزشمند هنرمندان پیشکسوت با تاکید بر همکاری مشترک برای استفاده از آنها در استان های کشور شد. صدور مجوز تاسیس هنرستان برای اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت.

وی در ادامه سخنان خود به عضویت داریوش ارجمند در هیات مدیره جدید این سازمان اشاره کرد و گفت: آقای ارجمند تاکنون با جان و دل در مشکلات و مشکلات سازمان و حتی الان مشارکت داشته است. وی با توجه به عضویت در هیات مدیره علاوه بر دغدغه های گذشته، از لحاظ اداری نیز درگیر بوده و پاسخگویی به مطالبات هنرمندان پیشکسوت است.

عظمی در خصوص حمایت های سیدمحمود اسلامی گفت: خوشبختانه آقای اسلامی از بدو ورود به وزارت فرهنگ برخورد ویژه و ویژه ای با این نهاد داشته و برای رفع دغدغه ها سنگ تمام گذاشته است.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اشاره به مشکلات بودجه جاری و تورم موجود در مقایسه با گزارش وضعیت مالی و سال ۱۳۹۷ از سید محمود اسلامی خواست تا توجه ویژه ای به این موسسه داشته باشد.

عظمی در پایان از هنرمندان سابق خواست تا مرحله چهارم واکسیناسیون را جدی بگیرند و همچنین آمادگی سازمان را برای تزریق مجدد فاز چهارم واکسن کرونا اعلام کرد.

با آبروی هنرمندان بازی نکنید/ ادغام موسسه هنرمندان پیشکسوت را رد کنید

قول می دهم موسسه هنرمندان پیشکسوت دغدغه مالی نداشته باشد

سید محمود اسلامی معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان عزیز در جلسات مختلف با شما عرض کردم که هنرمندان سرمایه هر جامعه و هنرمندان پیشکسوت سرمایه هستند. به روش اول.

وی ادامه داد: بنیاد هنرمندان عزیز قول می دهم دغدغه مالی نداشته باشیم و با حمایت های مالی لازم، برنامه های مختلف موسسه بهتر از سال های قبل از کرونا و به افتخار شما اجرا شود. ، بزرگان هنر ایران. با این حال علیرغم جلسات و رویدادهای فراوان امروز بسیار خوشحالم که در خدمت شما هستم و خدمت در عرصه فرهنگ و هنر افتخار من است.

معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: نکته مهم بعدی عدم توجه به شایعات ادغام سازمان است، این سازمان در جایی ادغام نمی شود و همانطور که تاکید شد. توسط وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادغام در دستور کار شورای عالی انقلاب قرار گرفته است. فرهنگ وجود دارد. موسسه هنرمندان پیشکسوت، گنجینه بزرگ و مهمی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. من آینده روشنی را برای این سازمان و اعضای آن در دولت سیزدهم مردم متصور هستم.

با آبروی هنرمندان بازی نکنید/ ادغام موسسه هنرمندان پیشکسوت را رد کنید

داریوش ارزمند از اعضای هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز در این مراسم گفت: همه چیز گفته شده است. من چیزی برای گفتن ندارم جز یک مشت تشکر. به جناب آقای افضلی که این مکان زیبا را در اختیار ما قرار دادند تا روح ما را شاداب کند و به همه کسانی که به هر نحوی سازمان را یاری کرده اند به ویژه جناب وزیر محترم ارشاد و معاونت امور هنری به دلیل حمایت های بی دریغشان. البته از آقای اسلامی هم تشکر می کنم که به شایعات ادغام پایان دادند.

ارجمند ادامه داد: به دلیل نیم قرن تجربه و تخصص هنری تک تک اعضای این نهاد، در این ۱۰ سال نهادی منحصر به فرد و خاص شکل گرفته است و قطعا نمونه ای مانند ما در این کشور وجود نخواهد داشت. و این باعث طمع و شایعه شده که به لطف خدا با درایت وزیر محترم جلوی این شایعات گرفته شد.

در نهایت بازیگران به مناسبت روز تولدشان یکی یکی روی صحنه رفتند و لوح و هدایایی دریافت کردند.