با برنامه های اسکوچیچ پیش می رویم/ مراسم افتتاحیه جام جهانی خیلی خوب برگزار شد!


به گزارش سناپرس، سرمربی تیم ملی گفت که هنوز تصمیمی گرفته نشده و تیم با برنامه های اسکوکیچ پیش می رود.

مراسم افتتاحیه جام جهانی با حضور بازیکنان سرشناس فوتبال ایران و مدیران فدراسیون و شهرداری تهران از ساعت دو بعدازظهر امروز پنجشنبه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

حمید استیلی مدیر تیم ملی در رابطه با انتخابات اخیر فدراسیون و پیروزی مهدی تاج گفت: این مشکل همیشه در فدراسیون وجود دارد. انتخابات همیشه برگزار می شود. اکنون مهمترین چیز بازگرداندن آن آرامش به تیم ملی کشورمان است. برنامه ریزی کرده ایم که این اردو از ۲۹ شهریور آغاز شود و ۶ شهریور عازم اتریش خواهیم شد. در اتریش دو بازی تدارکاتی داریم. اول و پنجم مهر.”

وی در پاسخ به دو قطبی‌سازی‌های ایجاد شده در فضای فوتبال در ماه‌های گذشته، گفت: به هر حال انتخابات برگزار شد. امیدوارم آرامش به تیم برگردد. بیش از هر چیز تیم ملی کشورمان است که باید خود را برای رویداد تاریخی و بزرگ جام جهانی آماده کند. امیدوارم آرامش برگردد و در تیم ملی دودستگی ایجاد نشود. همه به فکر تیم ملی، کشور و مردم ایران باشیم و وقتی وارد میدان شدیم، همه با تمام توان برای این مردم و کشورمان بجنگیم.»

ملی پوش اسبق فوتبال ایران درباره احتمال تغییر سرمربی تیم ملی پس از انتخاب مهدی تاج، گفت: هنوز جلسه ای با فدراسیون جدید نداشته ایم. در صورت ملاقات با هم صحبت خواهیم کرد اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. طبق برنامه اسکوچیچ پیش می رویم. حالا هم او و هم دستیارانش مشغول کار هستند و بازی ها را از نزدیک تماشا می کنند تا انشاالله با برنامه ریزی خوب و اردوی خوب پیش بروند. ما دو بازی بسیار قوی داریم که هماهنگی آنها با سنگال و اروگوئه واقعا دشوار بود و امیدوارم در آن بازی ها عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که از فدراسیون جدید حمایت خواهد کرد، گفت: فعلا در کنار تیم ملی هستم. چهارشنبه در سفارت اتریش بودیم و کارهای کودکانه را انجام دادیم. حالا بیایید یک جلسه بگذاریم و ببینیم برنامه چیست.»

حمید استیلی درباره مراسم افتتاحیه جام جهانی در تهران و بی نظمی های ناشی از آن گفت: برنامه خیلی خوبی بود. ایران برای اولین بار پس از ۱۰۰ سال به دلیل حضور ایران در جام جهانی وارد جام جهانی شد. امیدوارم اتفاق خوشایندی بوده و بتوانیم در جام جهانی هم بازی خوبی داشته باشیم.»