با پیش خرید بازی Call of Duty Modern Warfare 2 می توانید یک هفته زودتر داستان را تجربه کنید.


آیا با اجرای کمپین تک نفره یک بازی در روزی که همه دوستان شما به چند نفره می‌پرند احساس گناه می‌کنید؟ با بازی Call of Duty: Modern Warfare II چنین چیزی را نخواهید داشت. اکتیویژن فاش کرده است که مشتریان پیش‌فروش می‌توانند در تاریخ ۲۰ اکتبر، یک هفته قبل از عرضه رسمی بازی در ۲۸ اکتبر، بازی MW2’s Story را بازی کنند. قبل از اینکه تمام ساعات خود را آنلاین بگذرانید، می توانید یک محتوای واحد دریافت کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، خریداران پیش‌سفارش دو روزه، دسترسی زودهنگام به جلسات بتای باز MW2 و همچنین دسترسی فوری به شخصیت‌های انحصاری و پوسته‌های سلاح دریافت خواهند کرد. Vault را تکمیل کنید و همچنین یک Battle Pass برای فصل اول و همچنین شخصیت ها و لوازم آرایشی قابل دسترسی در نسخه بتا باز، Warzone و بازسازی اصلی Modern Warfare دریافت خواهید کرد.

Activision قول داده است که جزئیات بیشتری را برای MW2 و Warzone بعدی (از جمله نسخه موبایل جدید آن) در رویداد Call of Duty Hours در ۱۵ سپتامبر فاش کند. با این حال، دسترسی زودهنگام به گیم پلی تک نفره نشان دهنده اولویت های این شرکت است. در حالی که هنوز به پیشبرد طرح سری متعهد است، این بازی جدید را مبنایی برای تجربه چند نفره جدید می داند.