بدعت گذار کاپیتول در حالی که خود را در دادگاه معرفی می کند ، اتهامات جدید را می پذیردواشنگتن (سی ان)-یک اغتشاشگر 27 ساله در کنگره که خود را نمایندگی می کند در جلسه وثیقه روز سه شنبه در مورد خروج از زندان بحث نکرد. وی در زمان حضور خود به چندین جرم دیگر اعتراف کرد – که قاضی فدرال در ابتدای جلسه به او هشدار داد.

براندون فالوز در مورد تصمیم خود برای نمایندگی از خود یا حضور در دادگاه گفت: “باید توجه داشت که من نمی خواستم خود به خود ادامه دهم. من فکر کردم که این یک تصمیم احمقانه است.”

وکیل مدافع سابق ، کارا هالورسون ، مدافع عمومی واشنگتن ، و قاضی منطقه ای ایالات متحده ، ترور مک فادن ، بارها از همکاران خود خواسته اند که از خود دفاع نکنند. نیویورکر در جریان شورش های ماه ژانویه در ساختمان کنگره آمریکا در دفتر سناتور جف مرکلی ماری جوانا دود کرد ، اما در زمان آزادی وی قبل از مک مک فادن پس از گذاشتن نامه های شرم آور به افسر مراقبت اولیه و تماس تلفنی ، بیرون بود. مادرش افسر او همچنین ارزیابی خود را که توسط دادگاه سلامت روان دستور داده بود ، از دست داد.

مک فادن گفت: “من در نحوه مشاوره با لردهای همکارم شکست خورده ام.” “من هرگز ندیده ام متهم در جلسه وثیقه موضع گیری کند و فکر می کنم دلایل خوبی برای آن وجود دارد. … هر اظهارنظری که اکنون می کنید می تواند علیه شما در طول محاکمه مورد استفاده قرار گیرد.

همکارانش خواستند که هالورسون ، وکیل سابق وی ، به عنوان شاهد تماس گرفته شود. مک فادن این استدلال را رد کرد. همکارانش می گویند: “می خواهم بفهمم که فریب این کار را خوردم.” “من خواندم که کلمات او برای من بیشتر از من هزینه دارد. فکر نمی کردم این موضوع تکذیب شود ”

بر اساس گزارشی که او در دبیرستان نوشت ، در شهادت ماراتن ، که طی آن هیچ وقفه ای از سوی قاضی بدشانس مکفادن وجود نداشت ، همکارانش ماجرای اجتناب ناپذیری را که از وکیل قانون اساسی به او گفته شده بود به او گفتند تلفنش را به قلع ببندد. ، به سابقش – دختر لباس هایش را می سوزاند.

همکاران وی همچنین اعتراف کردند که وی مکالمه ای را با هالورسون ضبط کرده است که در آن از او خواسته است که با خانواده مکفادن تماس بگیرد تا قاضی جدیدی پیدا کند – “نقطه ای” که او به صورت آنلاین خوانده و ادعا می کند که قاضی جدیدی را برای رسیدگی به پرونده خود پیدا خواهد کرد. همکارانش اعتراف کردند که او قبلاً با قاضی ایالت نیویورک این کار را کرده بود ، به همین دلیل شماره تلفن همسر قاضی را به عنوان تلفن خود ذکر کرده بود – و هنگامی که یک منشی دادگاه سعی کرد با همکارانش تماس بگیرد به دلیل ادعای وجود وی پیدا شد. آزار و اذیت دوست دختر سابقش

همکارانش شهادت دادند که هالورسون به او گفت: “براندون ، تو فرصتی پیدا نکردی ، قول می دهم. اگر این کار را با قاضی مکفادن انجام دهی ، دستگیر می شوی.”

مک فادن خاطرنشان کرد که افراد تحت سوگند برای بسیاری از جرایم احتمالی و همچنین جلوگیری از عدالت و دروغ توافق کرده اند. مک فادن گفت: “شما در اینجا قضاوت خود را در غرفه پذیرفته اید و این هدف برای جلوگیری از قاضی ایالت نیویورک بوده است.” “شما رفتاری انجام داده اید که نشان دهنده تحقیر سیستم قضایی کیفری است ، و من اطمینان ندارم که در صورت آزادی شما دستورالعمل های من را دنبال خواهید کرد.”

در جریان بازجویی از وکیل دپارتمان حقوقی مونا فورست ، همکارانش بهانه ای برای تماس نگرفتن با مامور مراقبت های اولیه وی ، تماس با مادرش ، عدم ملاقات وی با قرار دارویی ، عدم تکمیل ارزیابی سلامت روانی تجویز شده وی و دادگاه ، و ورود به کنگره بیان کردند. ساختمان در درجه اول.

همکلاسی هایش همچنین متوجه شدند که او در کودکی مورد آزار قرار گرفته است ، مبتلا به سندرم آسپرگر و ADHD است و دانش آموز کندی است.

فورست می گوید: “همکارانش می گویند او قربانی است. بقیه اشتباه می کنند و او تنها کسی است که می فهمد چه اتفاقی می افتد.”

مک فادن درخواست همکارش مبنی بر لغو وثیقه خود را رد کرد. مک فادن گفت: “شما گفتید وقتی نگران هستید ، تصمیمات قابل درک نمی گیرید.” “فکر می کنم حق با شماست. و این امر صدق می کند. ”

این داستان با مجوز سرویس اطلاعات دادگاه بازنشر شد.

بیشتر از NEWS10

  • اندی گرش به موری هرشگوردون می پیوندد تا پاتریوت ها ، کابوی ها را بازرسی کند
  • آلبانی PD در حال بررسی تیراندازی در خیابان لیوینگستون است
  • یادگیری RPI از تجربه در قالب اضافه کاری جدید
  • پلیس: یک زن در آلبانی گفت اسلحه ای که در هنگام اختلاف بار حمل می کرد
  • یک مورد جدید COVID در آلبی CSD شناسایی شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید