برای اولین بار ایستگاه تولید محتوای دیجیتال سالواتی راه اندازی می شودبرای گزارش دادن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)به گزارش پایگاه خبری، این پروژه استودیوهای صوتی و تصویری Nitech و تجهیزات تجاری ضبط تصویر و صدا را در اختیار گروه ها و افرادی قرار می دهد که قصد تولید محتوای مناسب فضای مجازی برای عید غدیر را دارند.

مدیرعامل خانه محتوای دیجیتال خلاق و نوآور نیتک درباره این طرح گفت: می خواهیم طرح وعده فرهنگی گدیر را با همکاری برخی گروه های تولید محتوا برای تولید محتوای دیجیتالی مناسب غدیر برای انتشار در فضای مجازی اجرا کنیم.

حمیدریجا بحرینی افزود: در قالب این پروژه، خانه نوآوری محتوای خلاق و دیجیتال NITEC در تاریخ ۲۳ جولای به استودیوهای خود برای ضبط کلیپ، ویدئو و برنامه های اینترنتی با موضوع گدیر به صورت کاملا رایگان در اختیار می گذارد.

وی با تقدیر از کسانی که برای حضور در این طرح اعلام آمادگی کردند، ادامه داد: در کنار گروه NITEC، گروه های مستقل و حامی هر چه بیشتر تجهیزات و نیروی انسانی را در این روضه فرهنگی تامین می کنند.

وی ادامه داد: این پروژه منحصرا برای وبلاگ نویسان (که می خواهند چیزی را تبلیغ کنند و به جای نوشتن متن و انتشار عکس آن محصول یا خدمات، در مورد آن به صورت ویدئویی صحبت کنند)، گروه های محصول محتوا و کسانی که ایده دارند است. تولید محتوای غدیر و محتوای خروجی آن به صورت ویدئو، پادکست، تیزر، سرود و برنامه اینترنتی منتشر می شود.

مدیرعامل خانه نوآوری محتوای خلاق و دیجیتال نایتک با اعلام آخرین فرصت ثبت نام در این طرح در ۳۱ تیرماه گفت: علاقه مندان می توانند از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۵۵۰۴۷۱۳۶ واتساپ و صفحه اینستاگرام @nitechpark آمادگی خود را برای شرکت در طرح اعلام کنند. انجام دادن

بحرین تاکید کرد: جلسه مشاوره و راهنمایی یک روزه برای تیم های ثبت نام شده رایگان خواهد بود.

خانه خلاقیت و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک بزرگترین پارک تولید محتوا در کشور است که سال گذشته با ظرفیت هشت استودیو صوتی و تصویری در مشهد افتتاح شد.