بردلی کوپر در بازسازی اسپیلبرگ از فیلم/تجربه استیمپانک بازی می کند


فیلم جدید استیون اسپیلبرگ با بازی بردلی کوپر در حال ساخت است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی،بولیت» عنوان فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ با بازی بردلی کوپر در نقش فرانک بولیت ساخته خواهد شد.

این فیلم بر اساس شخصیتی به نام فرانک ساخته شده است بولیت ساخته شده است که یک پلیس در سانفرانسیسکو است و در نسخه ۱۹۶۸ به همین نام با بازی استیو مک کوئین او بازی کرد انجام داد

موقعیت آن خواننده، فیلمنامه نویس «پست» و «نور افکناو در حال نگارش فیلمنامه این فیلم است. کمپانی سازنده این فیلم برادران وارنر خواهد بود.

در مورد داستان چیزی گفته نشده است، اما انتظار می رود که فیلم کاملاً متفاوت از بازیگر استیو مک کوئین باشد.

شرکت برادران دونده تهیه کننده”بولیتهمچنین در سال ۱۹۶۸ با اقتباس از رمان “شاهد خاموش” اثر رابرت بود. را. اعلام وصول به کارگردانی پیتر در سال ۱۹۶۳ اکران شد ییتس ساخته شد

مک کوئین در فیلم قبلی نقشی داشت جاسوسی معلوم شد که او در حال بررسی مرگ یک خبرچینی بوده که برای محافظت از او استخدام شده بود. این فیلم به خاطر یکی از هیجان انگیزترین و خاطره انگیزترین تعقیب و گریزهای ماشینی در تاریخ سینما به یادگار مانده است. خود مک کوئین در صحنه های خطرناک رانندگی با فورد موستانگ بازی کرد”بولیتبا بودجه ۴ میلیونی به یک فیلم پرفروش و باکس آفیس تبدیل شد دلار ساخته شد، ۴۲ میلیون دلار فروخت و برنده اسکار شد.

بردلی در این فیلم که هنوز عنوان رسمی ندارد، کوپر با اسپیلبرگ تهیه کننده فیلم است. جشنواره پسر استیو مک کوئین و نوه او مولی مک کوئین نیز تهیه کنندگان اجرایی این فیلم هستند.

جدیدترین فیلم اسپیلبرگ، افسانه ها، فیلمی نیمه اتوبیوگرافیک درباره بزرگ شدن به عنوان پسری عاشق فیلم بود. این فیلم که در اوایل نوامبر اکران شد، جایزه فیلم منتخب مردم را از جشنواره بین المللی فیلم تورنتو دریافت کرد و به عنوان فیلم مهم رقابت های سینمایی امسال معرفی شد.

کوپر در حال حاضر در مرحله پس از تولید این فیلم است.استادیا «رهبر ارکستر» درباره زندگی لئونارد. برنشتاین نویسنده، کارگردان و تهیه کننده آن بوده و در آن بازی کرده است. نتفلیکس این درام موزیکال را در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد کرد. اسپیلبرگ تهیه کننده این فیلم بود و خودش سال ها بود که قصد ساخت آن را داشت و پس از دیدن اولین تجربه کارگردانی کوپر در فیلم «ستاره ای متولد شده» او را تشویق به کارگردانی این فیلم کرد.