بررسی برنامه تلاش رستوران نیویورکاوتیکا ، نیویورک (WUTR) – در اوایل ماه جاری ، فرماندار کتی هوچول طرحی جدید در سطح ایالت اعلام کرد که 25 میلیون دلار برای رستوران هایی که آماده ارائه غذا به جوامع محروم هستند ، اختصاص می دهد.

کارن بلچر ، مدیر اجرایی بانک مرکزی غذا نیویورک می گوید: “البته زمان خوبی است که به رستوران ها و آنچه که آنها از این فاجعه تجربه کرده اند فکر کنید.” “آنها مشاغل زیادی را از دست داده اند. این راهی برای کمک به آنها برای کسب درآمد اضافی برای آنها است ، اما به افراد نیازمند در جامعه نیز کمک می کند. بنابراین این یک پیروزی برای هر دو طرف است.”

بسیاری از سازمان های این ایالت از این فاجعه بسیار آسیب دیدند ، مانند رستوران ها ، کشاورزان ، و کمک های غذایی و سیستم های توزیع. به همین دلیل بلچر معتقد است که این طرح در زمان مناسب انجام شد.

رستوران هایی که بخشی از برنامه هستند باید غذاهایی تهیه کنند که مطابق با استانداردهای تغذیه فدرال باشد ، این رستوران ها مستقیماً با بانک های غذا کار می کنند و غذا را به خانواده های نیازمند می رسانند. این برنامه همان برنامه های دیگر دولتی مانند تغذیه نیویورک است.

بلچر توضیح داد: “هنگامی که مشارکت بین یک رستوران و یک برنامه عضو بانک غذا برقرار می شود ، آنها یک غذا را بر اساس MyPlate ایجاد می کنند.” “باید دارای چنین استانداردهای تغذیه ای فدرال باشد و آنها غذا را مستقیماً به آژانس های شریک که بانک غذا و رستوران با آنها همکاری می کند تهیه و تحویل می دهند.”

بانک مرکزی غذا نیویورک بیش از 2.2 میلیون دلار برای این برنامه دریافت کرد ، اما تا آخر هفته گذشته ، گزارش نشد که از رستوران ها استفاده شود. بلچر و تیمش امیدوارند رستوران ها از این یارانه ها استفاده کنند و خاطرنشان می کنند که برنامه ها تا مارس باز هستند.

بیشتر از NEWS10

  • Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رود
  • به روز رسانی: 3 نفر در ارتباط با تیراندازی در خیابان لیوینگستون بازداشت شده اند
  • نرخ بیکاری در ایالات متحده با کمترین میزان از زمان شروع بحران رو به کاهش است
  • بایدن: برای واکسیناسیون 66 میلیون بدون واکسیناسیون باید بیشتر تلاش کنیم
  • پلیس ایالت نیویورک مردی را پس از پیدا شدن همسرش در کلرادو دستگیر کرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید