برنامه آبان ماه تئاتر شهرزاد اعلام شد – تئاتر آنلاین


پردیس تئاتر شهرزاد در آبان ماه ۱۴۰۱ میزبان ۱۱ نمایش خواهد بود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی این گروه، پردیس تئاتر شهرجد از گروه های مختلف اجتماعی، سیاسی، کمدی و نمایش کودک و نوجوان که قصد اجرای برنامه در آبان ماه را دارند دعوت کرده است تا سلایق مختلف مخاطبان را ساماندهی کند. روز تئاتر است

«دزدان مغازه» امیرفلاح آزاد، «سینگل» مهدی ضیا چمنی، «ویتسک» سینا احمدی، «چای سرخعلی» حمید حسین نژاد، «کیستار» عاطفه مقدیسی، «قوی تر» فرهاد خوسه، «پاریس پرزن پاپی» ساخته شده است. علیرضا از آن دست آثار مهران است که درخواست اجرا شده و در زمان مناسب تری در پردیس تئاتر شهرزاد و بوتیک ایران تئاتر اجرا خواهند شد.

در این دوره نمایش های گلاب آدینا، سید جلال الدین دری، بابک طوسلی، علی خودسیانی، حامد وکیلی و … روی صحنه می رود.

وقتی در خانه

«پرده خانه» کاری از بهرام بیجایی است که سال ها بعد با گروه حرفه ای مرواری در ایران روی صحنه رفته است. گلاب آدینا پیش از این نمایشنامه های سلطان مار و مرگ یزدرد نوشته بهرام بیضایی را روی صحنه برده است و این نمایشنامه که در سال ۶۲ نوشته شده، سومین کارگردانی او توسط بیضایی است. فروش اینترنتی این نمایش که به مدت ۱۵۰ دقیقه و پس از ۸ ماه آموزش مداوم در قالب یک گروه ۱۰۰ نفره آماده اجرا می باشد، از ساعت ۱۴ امروز آغاز می شود.

دوستان بامزه

نمایش «دوستان کمدی» به کارگردانی بابک طوسلی وارد سومین هفته خود شد. این نمایش با بازی سیما تیرانداز، بهنام تشکر، معصومه رحمانی و سینا رازانی هر شب ساعت ۲۰:۰۰ در سالن شماره ۲ روی صحنه می رود.

این اثر داستان زوجی نسبتا مرفه است که از زندگی زناشویی تنگ خود خسته شده و به دنبال همدمی می گردند…

کافه عشق

سید جلال الدین دری با اجرای برنامه ترانه های مشرق در شهرزاد و با خوانندگی حجت اشرف زاده در جدیدترین فعالیت خود کنسرت نمایش «کافه عشق» را که پیش از این در فرهنگسرای نیاوران اجرا کرده بود روی صحنه برد. داستان «لیلی و مجنون» در قالبی جدید نوشته شده است و پس از وقفه، اجرای این نمایش در «شهرزد» از این هفته آغاز می شود.

«شبی در تهران» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی شایان مستوفی، «من زنم» به نویسندگی و نویسندگی علی خودسیانی، «شادی در ژاپن» به نویسندگی و نویسندگی علی فتحعلی، «فیلادلفیا» به نویسندگی و کارگردانی دیوید. آیوز «کمدی اکتشاف» ایمان ایرانمنش به نویسندگی امید طاهری و کارگردانی حامد وکیلی دیگر نمایش هایی است که از ماه گذشته روی صحنه رفته و در هفته های آینده میزبان علاقه مندان خواهد بود.

هدیه جادویی نیمی از چوپان سبزیجات!

اجرای پاییزه تئاتر کودک و نوجوان آبان ماه امسال در شهرزاد برگزار می شود. این نمایشگاه شامل «چوپان و چوب جادویی» به کارگردانی محمدحسین داداش نیا، «نیم وجابی» به کارگردانی علیرضا دقانی، «هدیه جادویی» به کارگردانی مهدی خجستی، هر روز ۳ داستان فراموش نشدنی در تماشاخانه شماره ۲ و ۳ پردیس شهرزاد می باشد. برای کودکان و نوجوانان در ساعت ۱۷:۰۰ و ۱۸:۰۰ اجرا خواهد شد.