برنامه «تاب» در تالار کشکی – تئاتر آنلاین روی صحنه می رود


پس از ارائه برنامه «هیچ منطقه ای زندگی نمی کند»، نمایش جدید جمعه ۱۷ تیرماه در تالار کشکی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی شهر تتار، نمایش ‘تب’ به نویسندگی والاس شان و کارگردانی رویا. کاکاخانی و نمایش نادر فلاح عنوان جدیدترین نمایش تئاتر شهر است که از جمعه ۳ تیرماه در تالار کشکی روی صحنه می رود.

بهرنگ رجبی، مترجم، سینا یلک بیگی، طراح صحنه، مرتضی برگگرجادگان این نمایش با حضور مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه ریز، ماهور مجدی از اعضای تیم کارگردانی، برخی از اعضای گروه اجرایی به مدت ۶۰ دقیقه میزبان علاقه مندان به تئاتر و از ساعت ۲۰:۳۰ بعدازظهر از بلیت های نمایش است. قیمت ۷۰۰۰۰ تومان بود.

داستان «تب» اجرا می کند افتادن بخشی از زندگی مردی است که در شرایط اقتصادی و فرهنگی خوبی بزرگ شده است، اما اتفاقی برایش افتاده است و و نگرش او به زندگی، نقش و جایگاه او در اقتصاد جهانی را تعیین می کند بفرمایید تو، بیا تو وضعیت و دید ناهمسان و به این فکر کنید که آیا می تواند بر موقعیت هایی مانند فقر تأثیر بگذارد؟

رویاکاکاخانی او یکی از هنرمندان تئاتر است که در سال‌های اخیر در رشته‌های مختلف آموزشی و همچنین در برنامه‌هایی مانند «قبل از روزه ۱۳۷۷»، «مده الف-۱۳۷۸»، «پیرهان» به تدریس تئاتر پرداخته است. سلام قیفاووس – ۱۳۷۹ “، ابر در جام – سالن مولوی – ۱۳۸۰ “، سکوت ماه – سالن تئاتر شهر شماره ۲ – ۱۳۸۱ “، یادبودها – سالن تئاتر شهر شماره ۲ – ۱۳۸۲ “، اتاق گریم – شهر تئاتر سالن شماره . ۲ – ۱۳۸۳ “,” آپارتمان – تماشاخانه مهر – ۱۳۷۹ “,” زمان هی تو آن آسمان شکاف او در نمایش‌های «تماشاخانه مهر – ۱۳۹۱»، «وقتی باید برای زنده ماندن باید بمیری – تالار کشکی – ۱۳۹۱» و بسیاری از نمایش‌های دیگر به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و عضویت در گروه اجرایی فعالیت داشته است.

نمایش «بای چیرا جندانگ» به نویسندگی و کارگردانی الهام شعبانی امروز نیاز به تفسیر دارد. جولای او اجرای خود را در این سالن به پایان رساند.