برنامه های توسعه بازار برای محصولات مبتنی بر دانش در بخش دولتی انجام می شود


رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه از ساماندهی اولین برنامه توسعه بازار محصولات دانش بنیان دولت در استان خبر داد.

پایگاه خبری بانکداری الکترونیک سیامک آزادی سال را سال تولید، دانش و اشتغال زایی عنوان کرد و بر حمایت هر چه بیشتر از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد. احتمالی، گفت: در این راستا یکی از اولویت های امسال، مشکلات و چالش های شرکت های دانش بنیان و واحدهای فنی پارک علم و فناوری کرمانشاه را شناسایی و رفع کرده ایم.

وی با بیان اینکه بخش بازاریابی و فروش یکی از مهم ترین چالش های پیش روی این شرکت ها است، اضافه کرد: اکثر شرکت های دانش بنیان و واحدهای فنی در بحث فروش و بازاریابی به ویژه در بخش دولتی با چالش مواجه هستند. در این راستا با سازماندهی برنامه «توسعه بازار محصول» دانش بنیان و فناوری در بخش دولتی را در دستور کار قرار دادیم.

آزادی گفت: این رویداد با حضور شرکت های دانش بنیان و فنی برگزار می شود و مدیران ادارات و شرکت های دولتی به ارائه و معرفی محصولات خود می پردازند.

وی همچنین گفت: این برنامه فضایی را برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری و بخش دولتی ایجاد می‌کند تا سرمایه‌گذاری‌های مشترک را تعریف کنند و راه‌حل‌هایی برای چالش‌های بخش عمومی پیشنهاد کنند.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه از کلیه شرکت ها و واحدهای فنی کشور برای شرکت در این رویداد دعوت به عمل می آورد. به آدرس ایمیل tejri [email protected]

آزادی در خصوص برگزاری این برنامه در یک ماه آینده ابراز عقیده کرد که برگزاری این برنامه گامی موثر برای رفع نیازهای بخش عمومی کشور و توسعه محصولات فنی خواهد بود. بازار فروش استان.

منبع: ایسنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!