بستری شدن 3 و 108 مورد مثبت جدید در به روز رسانی روزانه Covid County ، 14 اکتبرآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – دانیل پی مک کوی ، مدیر اجرایی شهرستان آلبانی ، گزارش اخیر خود را در مورد پیشرفت استان در زمینه ایمن سازی و کنترل شیوع ویروس کرونا منتشر کرد.

تا دیروز ، 72 of از ساکنان شهرستان آلبانی حداقل اولین دوز ایمن سازی را دریافت کرده اند و 66.1٪ کاملاً واکسینه شده اند. اولین میزان ایمن سازی برای 18+ ساکنین استان در حال حاضر تا 83.1 درصد است. اطلاعات بیشتر در مورد میزان ایمن سازی در سراسر ایالت را می توانید در ردیاب ایمن سازی COVID-19 نیویورک در مهد کودک اینجا پیدا کنید.

مدیر اجرایی شهرستان مک کوی اعلام کرد که تعداد کل موارد تایید شده COVID در شهرستان آلبانی تا کنون 29،957 نفر است و از روز چهارشنبه 13 اکتبر 108 مورد مثبت جدید شناسایی شده است. تعداد موارد مثبت جدید پنج روزه در شهرستان تا 78 نفر افزایش یافته است. لطفاً توجه داشته باشید که وقتی پرونده های CommCare به داخل و خارج از استان منتقل می شوند ، آمار کلی پرونده ما تغییر می کند. جدیدترین میانگین هفت روزه هفت درصد از شهرستان آلبانی 3.4 درصد و متوسط ​​منطقه پایتخت 3.7 درصد باقی ماند.

در میان موارد جدید روزانه تشخیص کووید در شهرستان ، 20 مورد نزدیک با موارد خوب تماس داشت ، 85 مورد هیچ منبع واضحی از عفونت در آن زمان وجود نداشت و سه نفر کارکنان مراقبت های بهداشتی یا ساکنان محل های کنوانسیون بودند.

در حال حاضر 495 مورد در استان وجود دارد ، از 477 مورد دیروز. تعداد افراد تحت قرنطینه اجباری از 889 نفر به 1004 نفر رسید. تا کنون 93970 نفر قرنطینه را تا کنون به پایان رسانده اند. از بین کسانی که قرنطینه را تکمیل کردند ، 29،462 نفر از آنها آزمایش شده و بهبود یافتند – بهبود 86 نقطه ای دیگر.

مدیر اجرایی شهرستان مک کوی گزارش داد که سه بیمارستان جدید از روز چهارشنبه ، 13 اکتبر وجود دارد و در حال حاضر در مجموع 32 نفر از ساکنان شهرستان در حال حاضر در بیمارستان بستری شده اند – این کسری دو خالص است. هفت بیمار در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند ، در حالی که هشت بیمار دیروز کاهش یافته است. متأسفانه ، موارد جدیدی از مرگ و میر ناشی از COVID گزارش می شود – فردی در دهه 50. تعداد کشته شدگان در شهرستان آلبانی اکنون 415 نفر از زمان شیوع است.

“متأسفانه ، این هشتمین روز متوالی است که من یک مرگ جدید مربوط به COVID را در شهرستان آلبانی گزارش می کنم ، طولانی ترین خطی که ما از ابتدای فوریه داشته ایم. علم روشن است – واکسیناسیون سریعتر شانس جدی شما را کاهش می دهد. بیماری ، بستری شدن و مرگ. فکر نکنید این ممکن است برای شما اتفاق بیفتد.

هرکسی که واجد شرایط دریافت دوز اضافی واکسن COVID است و مایل است از وزارت بهداشت شهرستان آلبانی دریافت کند ، موظف است کارت ایمن سازی خود یا Excelsior Pass Plus را برای مشاهده فرمول ، شماره و تاریخ واکسیناسیون ارائه دهد. اطلاعات بیشتر در مورد مصرف بیش از حد در وب سایت ایالت نیویورک یافت می شود.

بیشتر از NEWS10

  • بستری شدن 3 و 108 مورد مثبت جدید در به روز رسانی روزانه Cavid County ، 14 اکتبر
  • دانشمند پزشکی آلبانی برای مطالعه اثرات یائسگی بر بیماری آلزایمر کمک هزینه ای دریافت می کند
  • رئیس جمهور بایدن در مورد دستور واکسیناسیون ، وضعیت همه گیری COVID-19 صحبت می کند
  • 1 بیمارستان و 37 ویزای دیگر در گزارش شهرستان COVID
  • “همانطور که در TikTok دیده می شود”: برنامه به یک تجربه خرید تبدیل می شود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید