بهترین دوربین های مداربسته برای آپارتمان ها


همانطور که همه می دانیم خانه و محل زندگی ما محل آرامش و آسایش ماست. مکانی که در آن احساس امنیت می کنیم و از نگرانی های محیط بیرون به دور هستیم. هزاران سال است که مردم سعی کرده اند فضای زندگی خود را ایمن کنند و فضایی را برای آسایش و آسایش خود فراهم کنند و برای حفظ حریم خصوصی آن در برابر دزدان، مجرمان و متجاوزان از راهکارهای مختلفی استفاده کرده اند. از دیوارهای بلند، حفاظ، نرده، درب ضد سرقت، قفل برقی و غیره استفاده کرده اند. در این میان علم و فناوری با انسان است. زندگی شهری و شلوغ امروزی مستلزم یافتن چیزی است که امنیت و آرامش را به ارمغان می آورد. یک مزیت مهم خانه این است که می توانید از رویدادهایی که ممکن است در زمانی که شما حضور ندارید مطلع شوید. اینجاست که دوربین های مدار بسته می توانند به تامین امنیت خانه کمک کنند.

به گفته کارشناسان، بهترین و مطمئن ترین راه برای ردیابی و خنثی کردن جرایمی مانند سرقت منزل، استفاده از سیستم های اعلام سرقت و دوربین های مدار بسته است. با توجه به اینکه این روزها اکثر مردم در منازل آپارتمانی و مجتمع های مسکونی زندگی می کنند، استفاده از دوربین های مدار بسته راه حل اساسی و کامل برای این مکان ها به نظر می رسد.

استفاده از دوربین مدار بسته در آپارتمان الزامی است

یکی از دلایل اصلی استفاده از دوربین های مدار بسته در آپارتمان ها ترافیک زیاد است. ترافیک زیاد می تواند مشکلات ایمنی را برای ساکنان این مکان ها ایجاد کند. به همین دلیل استفاده از دوربین های مدار بسته برای نظارت بر محیط ساختمان ها بسیار رایج شده است. طیف بسیار گسترده ای از دوربین های مداربسته هوشمند با مجموعه های متعدد از انواع قابلیت ها امروزه در بازار وجود دارد که می توان آن ها را مطابق با نیاز شما طراحی و استفاده کرد. سیستم های امنیتی و نظارتی مانند دوربین های مداربسته نه تنها عامل بازدارنده در برابر تجاوز جنسی، سرقت و … هستند، بلکه باعث آسایش ساکنان ساختمان های مسکونی می شوند، بلکه با ثبت تصاویر ضبط شده می توانند حوادث را در مقابل ادعای شرکت های بیمه شفاف سازی کنند. . مردم دارایی و مدارک مهم خود را در منازل خود نگهداری می کنند و می خواهند در زمان دوری از خانه مشکلی نداشته باشند. مدیران یا مالکان آپارتمان مسئول تشخیص چهره همه افراد در ساختمان هستند. تعداد زیادی از مردم. بسته به راحتی حل خواهد شد.

در حال حاضر برندهای مختلفی از کشورهای مختلف در بازار جهانی دوربین های مدار بسته و تجهیزات نظارت تصویری فعال هستند. در بازار ایران اکثر برندهای تولید شده در چین و سایر کشورهای آسیای شرقی فعال بوده و البته بهترین تولید کننده کنونی دوربین مداربسته می باشد. شرکت هایک ویژن همچنین محصولات خود را به مشتریان ایرانی مستقر در ایران عرضه می کند. دوربین های مدار بسته هایک ویژن می توانید آن را به اشکال مختلف از مهر تجارت نماینده رسمی این شرکت در ایران خریداری کنید.

انتخاب بهترین مدل دوربین مدار بسته آپارتمانی

همانطور که می دانیم امروزه در ایران برندهای زیادی در زمینه دوربین مداربسته فعالیت می کنند اعم از برندهای باکیفیت و با تکنولوژی بالا و برندهای بی کیفیت که به برندهای ناشناخته نیز معروف هستند. مارک هایی با کیفیت متوسط ​​نیز وجود دارد. برای تشخیص اینکه آیا یک برند دوربین مدار بسته برای آپارتمان مناسب است یا خیر، باید موارد زیر را در نظر بگیریم سابقه فعالیت برند در جهان و کشور از جمله وجود نمایندگان فعال، خرید از شرکت های کلیدی، گارانتی محصول و فعالیت آن برند در زمینه ساخت و ساز مسکونی. او مراقب بود که بهترین و مناسب ترین را انتخاب کند. هنگام خرید دوربین مداربسته آپارتمانی باید به نکات زیادی توجه کرد. هر خانه دارای سه قسمت است و هر قسمت شرایط خاص خود را برای تهیه دوربین دارد. این بخش ها عبارتند از:

دوربین مداربسته فضای داخلی آپارتمان – دوربین مداربسته مشاعات آپارتمان – دوربین مدار بسته ویلا یا منازل شخصی(که موضوع ما نیست).

– یکی از اصلی ترین و مهم ترین مکان ها برای نصب دوربین های مدار بسته داخل آپارتمان است. در ورودی سالن پذیرایی داخل آپارتمان دوربین مداربسته الزامی است.

– همه آپارتمان ها دارای فضاهای مشترک مانند پارکینگ، آسانسور، پاسیو، ورودی، پله و پشت بام هستند که به آنها مشاعات ساختمانی می گویند. در هنگام نصب دوربین مداربسته باید این موارد را در نظر داشت. در صورت نصب دوربین در راهروهایی که جلوی در ورودی واحد خصوصی وجود دارد، باید از آن شخص اجازه گرفته شود.

ویژگی های دوربین مدار بسته آپارتمانی

– ضبط تصاویر با کیفیت بالا: لازم به ذکر است دوربین های مداربسته تهیه شده برای آپارتمان باید به شکلی باشد که بتواند تصاویر باکیفیت ثبت کند تا به کاربر امکان استفاده آسان از تصاویر ثبت شده و کنترل و مدیریت بهتر محیط را بدهد. بنابراین کیفیت بالا برای دوربین مدار بسته آپارتمانی بسیار مهم است.

– دید در شب: حتی اگر دوربین مداربسته این ویژگی را داشته باشد، کاربر می تواند در شب یا هر زمان دیگری که محیط تاریک و کم نور است، مکان مورد نظر را مشاهده کند.

– امکان ضبط تصاویر با جزئیات: یکی از ویژگی های اصلی دوربین های مداربسته برای نظارت بر منازل و آپارتمان ها امکان ثبت جزئیات تصاویر می باشد. امروزه این نوع دوربین ها طرفداران زیادی دارند و به دلیل کارایی بسیار زیاد در کنترل محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

– قابلیت چرخش دوربین های مدار بسته: این ویژگی امکان چرخش ۳۶۰ درجه را برای دوربین های مدار بسته فراهم می کند. این ویژگی در کنترل محیط آپارتمان بسیار خوب و کارآمد بوده و میدان دید وسیعی را برای کاربران خود ایجاد می کند.

– امکان ضبط تصاویر رنگی: دوربین های مداربسته مدل قدیمی تصاویر را سیاه و سفید ضبط می کردند. اما امروزه دوربین های جدید به قابلیت ثبت تصاویر رنگی مجهز شده و با کیفیت های متفاوتی در بازار موجود است.

مکان مناسب برای نصب دوربین مدار بسته در آپارتمان

محل قرارگیری دوربین های مداربسته در ساختمان ها با در نظر گرفتن نیاز صاحبان آنها تعیین می شود. از مکان های پیشنهادی برای نصب دوربین می توان به این مو اشاره کرد.

– ورودی ساختمان ها به دلیل تردد زیاد مردم

– محوطهی پارکینگ به دلیل دسترسی آسان، یکی از آسیب پذیرترین مکان ها هستند

– محوطه های روبروی ساختمانبرخی از ساکنان ممکن است خودروهای خود را بیرون از ساختمان پارک کنند.

-پشت باماهاسایر فضاهای قابل دسترسی به پشت بام جایی است که ساکنان ساختمان می توانند تجهیزات ارزشمندی مانند کولر و چیلر را به جای بگذارند.

– آسانسورها در ساختمان های بزرگ تردد زیادی دارند و احتمال آسیب وجود دارد.

– نردبان به دلیل ترافیک سنگین، اتاق نگهبانی و..

حرف آخر این است که برندهای زیادی دوربین مداربسته در دنیا وجود دارند که برای نصب در آپارتمان ها مناسب هستند. از برندهای ایرانی گرفته تا برندهای چینی. برندهای چینی در بازار تقاضای بالایی دارند. با مراجعه به کارشناسان می توانید بهترین مارک و مناسب ترین دوربین ها را بنا به نیاز خود تهیه کنید. یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای بازار برند هایک ویژن است این برند با کیفیت بالا و قیمت نسبتا پایین نسبت به برندهای جهانی کار را برای مشتریان خود بسیار آسان کرده است.

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل Dome با استفاده از دید وسیع و بالایی که به کاربران ارائه می دهند، مدل ایده آلی برای استفاده در ساختمان های مسکونی هستند. این مدل در جلوی پارکینگ، پله و آسانسور قابل استفاده است. در این نوع دوربین ها زاویه تصویربرداری از دید افراد پنهان است و به همین دلیل به عنوان یک عامل بازدارنده برای خرابکاران عمل می کند.

مدل پیچ دوربین مداربسته هایک ویژن. این دوربین ها را می توان بر روی دیوارها و فضاهای بیرونی مانند پشت بام نصب کرد.