به این ترتیب می توانید از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه استفاده کنید


احتمالاً در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مرکز اسپا یا درم و مزایای بازیابی آنها برای پوست شما شنیده اید. یا شاید شما هوس پوست نرم افراد مشهور کرده اید و دوست دارید از جدیدترین مراقبت های پوستی نیز برخوردار باشید. اما ما به شما یک راز کوچک می دهیم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. این امکان وجود دارد که نتایج حاصل از تکنیک های میکرودرم ابریژن را حتی بدون تغییر در PJ های خود تقلید کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، چه چیزی خوب است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، با Nestor Antolin ، مربی شرکتی دکتر Brandt Skincare تماس گرفتیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید میکرودرم ابریژن را کامل ترین شکل لایه برداری بدن در نظر بگیرید.

درمانهای مطب معمولا شامل یک دستگاه یا دستگاه مکنده است که از ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم برای پوشش دادن لایه بیرونی پوست استفاده می کند. اگرچه مناسب است ، اما هزینه این درمانها بیشتر از 100 دلار برای هر ویزیت است و نتایج عالی را در جلسات متعدد ارائه می دهد.

تیم دکتر برانت با الهام از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای انجام دهید ، اولین درمان خانگی میکرودرم ابریژن را ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش کننده لایه بردار آنها “کریستالها را با سطح خاصی از اکسید آلومینیوم – همانطور که در روشهای اداری استفاده می شود – ترکیب می کند و با اسید لاکتیک سلولهای مرده پوست را از بین می برد و پوست براق ، صاف و براق را نشان می دهد” یکبار و برای هر بار استفاده. به “ما هر دو ماده چربی سوز را با هم ترکیب می کنیم بنابراین اسید لاکتیک” پوست را آماده می کند “تا حساسیت مکانیکی را افزایش دهد ، سوزش را کاهش دهد اما کارایی را افزایش دهد. “

کرم میکرودرم ابریژن آنها همچنین شامل ترکیبی از گیاهان تسکین دهنده و تغذیه کننده و همچنین اکسیدان ها برای محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

به فکر امتحان میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای چندین مزیت مهم میکرودرم ابریژن است که شامل بهبود موارد زیر است:

 • علائم پیری زودرس (مانند نقاط نرم و چین و چروک)
 • رنگ و مدل پوست
 • سریع

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که در ترکیب رنگ ها به دنبال یک روش مداوم میکرودرم ابریژن ، رنگ “صاف تا رنگ” بهبود یافته است. همچنین یافته های قبلی نشان می دهد که سنتز کلاژن و ضخامت پوست افزایش می یابد ، که نشان دهنده پتانسیل درمانی برای جوانسازی کامل پوست است.

مطالعه دیگری در سال 2016 همچنین افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزه شدن و بهبودهای متوسط ​​تا متوسط ​​برای شرکت کنندگان گزارش داد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (خط قرمز در آن)
 • تصویر

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از مزایای کلی جوانسازی و جوانسازی پوست نیز بهره مند خواهید شد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان ترمیم سلول های پوست ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” بنابراین ، چربی سوزی “مانند بردن پوست ما به ورزشگاه است – و راز بهترین نتایج مراقبت است.”

درمان میکرودرم ابریژن دکتر برانت

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین معتقد است که میکرودرم ابریژن برای بسیاری از انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، موارد متعددی وجود دارد که در آن میکرودرم ابریژن برای همه بهتر است ، از جمله اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی می افزاید: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی شکسته روی پوست هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین همچنین یک قاعده کلی را در مورد آزمایش درمان های جدید و روش های مراقبت از پوست ارائه می دهد: بهتر است با متخصص پوست خود مشورت کنید تا رژیم پوستی خاصی را برای پوست شما ایجاد کند.

نحوه انجام درمان میکرودرم ابریژن به همان روش

اگر می خواهید از میکرودرم ابریژن – که پوست تمیزتر ، پررنگ تر و روشن تر است – بهره ببرید ، چند نکته را در هنگام افزودن این درمان به رژیم پوستی خود رعایت کنید:

 • اگر در آبگرم یا مطب متخصص پوست دچار میکرودرم ابریژن شدید ، مطمئن شوید که این کار توسط متخصص پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، به آرامی و پیوسته پیش بروید (و با برنامه خود ملایم باشید ، نه خشن) تا عملکرد سد پوستی خود را کند نکنید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته استفاده کنید ، هر بار حداقل سه روز بین برنامه ها باقی می ماند.”
 • وقتی در مورد سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از مرطوب کننده و پرداخت هزینه سرامیک ، راه بیشتری را برای تقویت آن طی کنید. آنتولین توضیح می دهد که انجام این کار “احتمال خارش و محافظت از سلول های کوچک پوست را کاهش می دهد.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تمیز خود استفاده کنید. در واقع ، این آخرین نکته که بر محافظت از پوست و آفتاب تأکید دارد ، برای همه افراد کاربرد دارد – نه فقط برای افرادی که از روش میکرودرم ابریژن استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید