به روز رسانی: شهرستان Schenectady بودجه 2022 را تصویب کردشینکتادی ، نیویورک (نیوز 10) – روز چهارشنبه ، مجمع شهرستان شنیکتادی به طور مشترک بودجه عملیاتی 2022 خود و بودجه برنامه توسعه سرمایه 2022-2027 را تصویب کرد.

بودجه پیشنهادی 2022 برای اعضای شورای شهر Schenectady شامل 1 درصد کاهش مالیات بر املاک شهرستان بود. این می تواند 45 جای خالی حذف شده در کاهش بودجه اولیه از فاجعه را بازگرداند و در مجموع از 520 موقعیت خالی حمایت کند.

ما هنگام کاهش مالیات به سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، پروژه های سرمایه ای و خدمات اجتماعی ادامه می دهیم
آنتونی یاسنسکی ، رئیس مجمع شهرستان Schenectady گفت: “تعرفه بیش از 700000 دلار است.” این بدان معناست که صاحبان املاک کل مالیات بر املاک استان را در سال 2022 بیشتر از آنچه در سال 2016 پرداخت کرده اند ، پرداخت خواهند کرد. “

این بودجه منعکس کننده مالیات بر دارایی 71،086،465 دلار است که از بودجه عملیاتی مصوب 2021 (71،804،510 دلار) کمتر است. این علیرغم هزینه بالای NYS و برنامه های سفارش شده توسط فدرال و فاجعه جاری است.

بیش از 45 of از مالیات بر اموال پیشنهادی برای برنامه های تجویز شده که شامل Medicaid ، کمک کوتاه مدت (TANF و SafetyNet) ، رفاه کودکان ، پرداخت برای دانشگاه های جامعه ، مداخله اولیه ، آموزش اولیه ، حفاظت از قربانیان ، تحقیقات ، و سایر موارد دیگر ، اختصاص داده می شود. مقامات گفتند که بازداشت جوانان ، مراقبت از کودکان و بهداشت عمومی.

بودجه سرمایه گذاری در زیرساخت های شهرستان شامل یک برنامه توسعه سرمایه به ارزش 2022 تا 2027 میلیون دلار است که نشان دهنده سرمایه گذاری عمده در ساختمان های شهرستان است و پایان کار تعمیر و نگهداری را برای جلوگیری از تقریباً 60 مایل از جاده های شهرستان و همچنین 20 مایل درمان پزشکی در سطح یا پایان می دهد. “جاده جدید” در حال تعمیر است

پروژه های برنامه ریزی شده برای تکمیل تا سال 2022 عبارتند از:

 • پروژه بهبود ایمنی خیابان Nott
 • جاده Highbridge / East Campbell Road و امتداد جاده
 • خیابان هلدربرگ / پارک خیابان گیلدرلند

این بودجه تداوم خدمات وابسته به ساکنان را فراهم می کند ، از جمله:

 • برنامه های درمان تریاک و آموزش نارکان برای کارکنان شهرستان و اعضای جامعه
 • سهم شهرستان در SUNY Schenectady را 2 درصد 2.4 میلیون دلار دیگر افزایش دهید
 • مراقبت از سالمندان و طولانی مدت و همچنین وعده های غذایی خانگی و جمع آوری غذا
 • خدمات مراقبت از خانه و خدمات حمل و نقل پزشکی

فیلیپ فیلدز ، نماینده شهرستان Schenectady گفت: “ما انتظار داریم درآمد مالیات بر فروش ما به سطوح قبل از فاجعه افزایش یابد و شهرستان دارای یکی از بالاترین نرخ اوراق قرضه در ایالت (Aa1) است.” “این به ما اجازه داد مالیات بر املاک را کاهش دهیم در حالی که ما به تأمین هزینه خدمات مهم جامعه ، از جمله سیستم کتابخانه شهرستان ، جنایت خیابانی ، و گروه ویژه مواد مخدر ، خانه شهرستان گلندیل و تأمین بودجه پاسخگویی بهداشت عمومی خود برای طاعون ادامه می دهیم.”

بیشتر از NEWS10

 • به روز رسانی: شهرستان Schenectady بودجه 2022 را تصویب کرد
 • Newsfeed Now: خانه ایالتی به ایالت ها می گوید که واکسن COVID را برای کودکان تهیه کنند. خانه تلفن همراه بیش از 1 میلیون دلار فروخته می شود
 • جاده به دلیل تصادف و سقوط یک تیر با سیم در Saugerties بسته شده است
 • بستری شدن 3 و 108 مورد مثبت جدید در به روز رسانی روزانه Cavid County ، 14 اکتبر
 • دانشمند پزشکی آلبانی برای مطالعه اثرات یائسگی بر بیماری آلزایمر کمک هزینه ای دریافت می کند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید