بوفالو موتزارلا – 6abc فیلادلفیا


سالویسبری ، NC – دیوید دی لورتو ، صاحب مزرعه Fading Farm می گوید: “این یک موتزارلا طبیعی است و فقط می تواند از شیر بوفالو تهیه شود.” آنها به همراه همسرش ، Faythe DiLoreto ، از ژانویه 2016 کرم دریای مدیترانه ایتالیایی خود را اجرا می کنند. برای جلوگیری از مخلوط شدن با گاومیش های آمریکایی ، مزرعه بوفالو آبی 64 هکتاری آنها در منطقه روآن یکی از معدودی در آمریکای شمالی است.

عشق آنها به موتزارلا سنتی در سال 2011 پس از سفر خانوادگی به پدرشان در ایتالیا آغاز شد. هنگامی که آنها به ایالات متحده بازگشتند ، متوجه شدند که تنها پنج تولید کننده پنیر در این کشور وجود دارد و هیچکس در اطراف کارولینای شمالی وجود ندارد. از آنجا که موزارلا بوفالو، همانطور که در ایتالیا مشهور است ، به منظور استفاده تازه ، آنها نمی توانند پنیری را که دوست داشتند پیدا کنند. آنها تصمیم نگرفتند و تصمیم گرفتند خودشان این کار را انجام دهند. با خروج فرزندان از خانه و زوج به دنبال راهی جدید برای گذراندن وقت با یکدیگر ، دی لورتوها زندگی خود را به عنوان پنیر ساز آغاز کردند.

در حالی که موزارلا در ایالات متحده منحصراً از شیر گاو تهیه می شود ، این پنیر هنوز در سراسر ایتالیا با استفاده از شیر گاومیش ایتالیایی تولید می شود. در واقع ، اگر می توانستید موتزارلا را که در آمریکا می شناسیم بخرید ، در اروپا به عنوان فروخته می شد خامه شیربه دلیل این امر این است که در جامعه اروپایی واژه موتزارلا تنها در صورتی قابل استفاده است که پنیر از شیر بوفالو تهیه شده باشد.

همانطور که دیوید لورتو توضیح می دهد ، موزارلا ساخت آمریکا یک نام اشتباه است: “موزارلا در جنوب ایتالیا سرچشمه گرفت ، هنگامی که ایتالیایی ها شروع به دوشیدن بوفالو و تهیه پنیر از آن کردند … درست یک قرن بعد که موزارلا بسیار محبوب بود ، (مردم) شروع به ساخت آن کردند. از شیر گاو “

موزارلا ممکن است هدف این زوج باشد ، اما آنها محصولات زیادی از گله بوفالو ، از جمله ژلاتو ، کره ، صابون ، گوشت و از همه مهمتر ، شیر تولید می کنند. نه تنها اساس بسیاری از محصولات آنها است ، بلکه شیر بوفالو نیز شیرین تر از شیر گاو شناخته شده و هضم آن آسان تر است. با این حال ، اگر از DiLoretos بپرسید ، متمایزترین دلیل آن تفاوت در طعم است. در حالی که شیر معمولی گاو ممکن است فقط 3 تا 4 درصد کره داشته باشد ، قوی ترین شیر گاومیش آنها بیش از 8 تا 11 درصد است.

برای این پرورش دهندگان جدید ، یکی از بزرگترین پاداش ها این است که بتوانند علاقه واقعی موتزارلا خود را برای عموم مردم که به ندرت چیز واقعی را تجربه می کنند ، ایجاد کنند. همانطور که دیوید دی لورتو می گوید ، “سرگرم کننده است ، شما محصول خوبی دریافت می کنید ، (و) افرادی را می بینید که می آیند تا محصول شما را امتحان کنند و از آن لذت می برند – این سرگرم کننده است.”دیدگاهتان را بنویسید