بیمه کوثر اعلام کرد: طرح بیمه حوادث ویژه زائران


شرکت بیمه کوثر پس از افزایش سفرهای زیارتی عراق در ماه محرم و صفا، طرح بیمه حوادث ویژه آن زائران را اعلام کرده است.

به نقل از روابط عمومی بیما کوثر مدیر بیمه حوادث شرکت، وی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: ممکن است در طول سفر حوادث مختلفی رخ دهد. زائرانی که ممکن است با دسترسی، بودجه و مراکز درمانی و خدمات آشنایی داشته باشند و با محدودیت هایی مواجه شوند. از این رو مدیریت بیمه حوادث شرکت بیمه کوثر با هدف ایجاد آرامش خاطر زائران و خانواده های آنان، مسئولین زیارت و … اقدام به ارائه بیمه نامه های ویژه حوادث در قالب عتبات عالیات یوجانا نموده است. که به عراق می روند.
محمود کاظمی با بیان اطلاعاتی درباره این طرح های بیمه ای گفت: این بیمه نامه های حوادث به صورت گروهی و انفرادی بنا به درخواست مشتری صادر می شود. همچنین سه طرح بیمه با پوشش و حق بیمه متفاوت بسته به مدت سفر در نظر گرفته شده است. در این بیمه نامه ها بیمه شدگان تا سقف ۲ میلیارد ریال پوشش فوت ناشی از حوادث و حوادث تروریستی و همچنین قطعه قطعه شدن و از کارافتادگی دارند و علاوه بر این پوشش تا سقف ۴۰ میلیون ریال پوشش هزینه های درمانی ناشی از حوادث را دارند. گنجانده شده است.
وی با اشاره به اینکه شبکه فروش بیمه کوثر در سراسر کشور آماده ارائه این خدمت جدید به متقاضیان است، گفت: این طرح در طول سال جاری خواهد بود و مسافران می توانند در سفرهای زیارتی و سیاحتی از این بیمه نامه استفاده کنند.