تام هنکس یک رمان نوشت / من فقط در ۴ فیلم واقعا خوب بازی کردم! – تئاتر آنلاین


این بازیگر مشهور هالیوود برای اولین بار رمانی نوشت و در کنار آن گفت که در کارنامه کاری خود تنها در ۴ فیلم بازی کرده است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از یاهو نیوز، تام هنکس پس از ۳ دهه حضور در هالیوود گفته است که تنها ۴ فیلم در کارنامه کاری او وجود دارد که می توان آنها را “واقعا خوب” نامید.

بازیگر برنده اسکار که در ژانرهای مختلف و از «جنگل» ایفای نقش کرده است. گامپتا زمانی که «الویس» ظاهر شد، از رمان آینده خود «ساخت یک شاهکار سینمایی دیگر» خبر داد. می توان در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. داستان این رمان درباره ساخت یک فیلم ابرقهرمانی چند میلیون دلاری است دلار و کمیک باکی این اساس فیلم است.

هنکس گفت: هیچ کس نمی داند چگونه یک فیلم ساخته می شود. اگرچه همه فکر می کنند می دانند. من فیلم های زیادی دارم که به آنها فکر می کنم مرکز آنها فقط ۴ عنوان واقعاً خوب دارند و من هنوز از نحوه ساخت فیلم ها شگفت زده هستم. از جرقه ها اولین بالاتر از افکار ورود تصویر در صفحه نقره ای، کل فرآیند معجزه آسا اتفاق می افتد.

وی افزود: ساخت فیلم در مدت زمان طولانی کار بسیار سختی است که لحظات شادی زیادی و البته به همان اندازه حس انزجار دارد. این بزرگترین شغل در جهان و گیج کننده ترین شغلی است که من می شناسم.

به گفته پنگوئن بی رویه خانه که ناشر رمان جدیدش است، این رمان به نوعی تغییرات آمریکا پس از جنگ جهانی دوم و فرهنگ آن را پوشش می دهد.

هنکس گفت که هر یک از شخصیت های کتاب در مورد آنچه در هنگام ساخت فیلم تجربه کرده اند صحبت می کنند و فلسفه یا درس مهمی از آن کشف کرده اند. داستان فیلم با بازگشت سربازی از جنگ در سال ۱۹۴۷ شروع می شود و برادرزاده اش تصمیم می گیرد عمویش را که چندین سال بعد از جنگ بازگشته بود، به عنوان یک قهرمان جنگ جهانی دوم به یک کتاب کمیک تبدیل کند. کتاب پس از یک تصویر دیرهنگام، در دوران معاصر، شخصی این کتاب را کشف می کند و تصمیم می گیرد بر اساس یک فیلم ابرقهرمانی ساخته خواهد شد.

هنکس اولین او گفت: «بعد از موفقیت جنگل گامپبه احتمال زیاد در یکی از ۴ فیلم بسیار خوب او خواهد بود توالی برداشت و رد شد.

درون او قطع ارتباط شگفت آور بودن دنیای فیلم گفت این کار هوشمندانه ای بود که او انجام داد بوده است کسی که هرگز قرارداد بازی امضا نکرد توالی یک فیلم است

این کتاب دومین تجربه نگارش است تکمیل شد هنکس و او قبلاً مجموعه ای از داستان های کوتاه را منتشر کردند.