تحلیل پوشش و استایل فرسته حسینی در جشنواره کن


شاید تصاویری از بوسه جنجالی فرشته حسینی و نوید محمد جاده در جشنواره فیلم کن را دیده باشید.

این زوج را می توان یکی از جنجالی ترین زوج های سینمای ایران دانست که بارها با لباس و کار خود توانسته اند نظرها را به خود جلب کنند. این بار روی فرش قرمز، نوبت به فرشته حسینی رسید تا با لباس پر زرق و برق و کاملاً آراسته اش نظر همه را به خود جلب کند.

اما به نظر می رسد همین لباس برای جلب توجه کافی نبود و این زوج به شکلی بسیار جنجالی روی فرش قرمز همدیگر را بوسیدند تا برای مدت طولانی در راس اخبار باقی بمانند. در این جشنواره استایل و لباس پوشیدن فرشته حسینی را به ترتیب زیر دیده ایم.

فرشته حسینی در جشنواره کن به تحلیل لباس و استایل خود پرداخت.

لباس جنجالی برای یک بازیگر جنجالی

لباسی که فرشته حسینی بر روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن پوشیده بود، کوزه ای خاص با لباسی بسیار پر زرق و برق بود. طرح شلوار این لباس به گونه ای بود که او را از حد معمول بلندتر کرده بود. این لباس متعلق به برند زردوز بود که اتفاقاً عامل تبلیغاتی فرشته حسینی بود و او پیش از این چندین بار لباس این برند را پوشیده بود.

بالاتنه اورال پاهای باریک و کشیده فرشته حسینی را زیباتر نشان می داد و کمربند مشکی دور کمر او نیز سعی می کرد کمر باریک او را تا حدودی پنهان کند که مطمئنا موفق هم بود.

بارها فرشته حسینی را با لباس و مروارید دوزی در میان جمعیت دیده بودیم و انتظار داشتیم با همان لباس در مراسم حاضر شود.

پوشش و استایل فرشته حسینی در جشنواره کن مورد تحلیل قرار گرفت.

لباس های شلوغ

می توان گفت چشم ما به دیدن این بازیگر جنجالی عادت کرده است و از استعداد او تعجب نمی کنیم! در پایان جشنواره فیلم فجر امسال، فرشته حسینی لباسی پر زرق و برق از همین برند به تن کرد که در تصویر مشاهده می کنید:

اگرچه به دلیل شلوغ بودن لباس به سبک فرشته حسینی به سایر اجناس کمتر توجه می شد، اما به دلیل شلوغی کیف او مانند لباس او این کالا نیز مورد توجه قرار گرفت.

پوشش و استایل فرشته حسینی در جشنواره کن مورد تحلیل قرار گرفت.

این کیف متعلق به برند طراحی یاس هورس بود. اگر توجه کرده باشید این کیف با تصویر دو اسب آبی طراحی شده است. کرگدن نماد عشق و اتحاد است. اگر دقت کرده باشید مصادف است با ازدواج فرشته حسینی و دامادش محمد زاده.

در جشنواره فیلم کن، لباس و استایل فارسته حسینی مورد تحلیل قرار می گیرد.

هارمونی سربند با اورال

هدبندی که فرشته حسینی برای حجاب از آن استفاده کرده بود، دقیقاً همانی بود که بر سر داشت. موضوعی که به خوبی با پوشش و سربند پیش می رود و جذابیت فرشته حسینی را چند برابر می کند.