تخت جمشید کهکشانی – پرس کوچک


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم پرسپولیس تصمیم به خرید چهارمین بزرگسال خود گرفته و لیست خروجی این تیم روز به روز در حال افزایش است. تاکنون حمید لاک، رضا اسدی، رامین رضاییان، سعید آقایی، علی شذایی، مهدی مهدی خانی، عیسی آل کثیر و احسان پهلوان از لیست خارج شده اند و می توان نام های دیگری را نیز به لیست اضافه کرد.

پرسپولیس توانسته قرارداد مهدی ترابی و میلاد سرلک را تمدید کند و دانیال اسماعیلیفر، سوروس رفیع، علیرضا بیرانبهند و مرتضی پورعلی گنجی را به خدمت گرفته است.

چهار جای خالی در لیست بزرگسالان پرسپولیس

در این صورت پرسپولیس ۱۴ بازیکن در لیست بزرگسالان فصل آینده خود دارد. سیدجلال حسینی و سیامک نعمتی دو بازیکنی هستند که گفته می شود قراردادشان برای فصل آینده تمدید می شود.

بنابراین در صورت تمدید دو قرارداد، سرخپوشان چهار جای خالی در لیست ۲۰ نفره خود خواهند داشت و یحیی گل محمدی همچنان می تواند ستاره های مورد نظر خود را به خدمت بگیرد.

خریدهای یحیی چه کسانی هستند؟

پرسپولیس با جذب سه بازیکن لیگ برتری توانست چهار مهره دیگر از دسته اول فوتبال ایران خریداری کند. با توجه به موقعیت تیمی قرمزها، به نظر می رسد که این چهار خرید دفاع میانی، دفاع چپ، وینگر و وینگر خواهند بود.

یحیی گل محمدی در نظر داشت تا جورجی ولسیانی، میلاد زکی پور، سجاد شهبازاده و سعید صادقی را در این چهار پست حفظ کند. در این بین به نظر می رسد روند نقل و انتقالات ولسیانی به پایان رسیده است اما از سوی دیگر شهبازده راهی استقلال شد و مذاکرات با زکی پور نیز به هم خورد. سعید صادقی هم به عنوان هدف مشترک پرسپولیس و استقلال مطرح شده است.

با این حساب باید منتظر ماند و دید که یحیی چه کسانی را به خط حمله و دفاع چپ معرفی می کند. نکته مهم این است که پرسپولیس احتمالا یک مهاجم خارجی به خدمت خواهد گرفت.

کهکشان پرسپولیس

پاسور عالی لیگ در پنجره جدید انتخابی تیم!

سعید صادقی یکی از چهره های پیشرو در بازار انتقال حرارت است. او به دلیل استعدادش در لباس گل گهر و کسب عنوان بهترین پاسور لیگ بیست و یکم و قطعا تاثیرگذارترین بازیکن فصل با ۱۴ پاس گل و ۷ گل مورد انتقاد بسیاری از مشتریان قرار گرفته و هنوز هم مورد انتقاد قرار می گیرد. تیم جدید خود را انتخاب کرد.

صادقی که به تازگی از اردوی ملی بازگشته است از استقلال، پرسپولیس، سپاهان و فولاد پیشنهاد دارد و هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است. وینگر پیشکسوت گل گهر پیشنهادهای مالی خود را پیش رو می بیند و برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که پرسپولیسی ها نسبت به رقیب خود سعید صادقی شانس کمتری دارند.

محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود سرخپوشان با صادقی به توافق نهایی رسیده اند اما ادعای محمد به زودی توسط تیم جدید سعید صادقی نهایی نشد. .

اگر یحیی گل محمدی نتواند سعید صادقی را تحت تاثیر قرار دهد، می تواند وینگر دیگری را به مدیران باشگاه معرفی کند. سرمربی پرسپولیس گفت که مذاکرات این باشگاه با صادقی باز خواهد شد و امیدوار است او بتواند مبلغ انتقال تابستانی را به تیمش بیاورد.

سه خروجی نسبتا غیرمنتظره در لیست پرسپولیس؟

سرخپوشان تهرانی با وجود اینکه ۱۴ + ۲ بازیکن بزرگسال در قرارداد دارند اما می توانند سایرین را در لیست خروجی پرسپولیس قرار دهند.

علیرضا ابراهیمی و حامد پاکدل دو بازیکنی هستند که از لیست پرسپولیس خارج شده اند و زمزمه هایی مبنی بر جذب فرشاد فرجی به گوش می رسد که در این صورت معادله نقل و انتقالات پرسپولیس به کلی تغییر خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس نیز باید هر چه سریعتر تکلیف سه بازیکن خارجی خود را روشن کند تا بازیکن خارجی جدید خریداری شود.

بیشتر بخوانید:

۲۵۶ ۲۵۱