ترکیب نوآوری با راه حل های مالی تعبیه شده


Weavr که پیشگام در امور مالی جاسازی شده است، آخرین راه حل مالی خود را در قالب سه افزونه plug-and-play معرفی کرده است که ابزارهای مورد نیاز برای ارائه خدمات مالی را در اختیار کسب و کارهای دیجیتالی قرار می دهد.

به گزارش بانکداری الکترونیک، افزونه های مالی Weavr طیف گسترده ای از کاربردها را با سادگی بی نظیر ارائه می دهند. کسب و کارها می توانند در عرض چند هفته فعالیت کنند و خدمات مالی مورد نیاز مشتریان خود را ارائه دهند. در مقایسه با راه‌حل‌های بانکداری سنتی به‌عنوان یک سرویس (BaaS)، محصولات Weavr اجازه می‌دهند این فرآیند با کسری از سرعت و هزینه اتفاق بیفتد و به‌طور قابل‌توجهی موانع ورود ذهن‌های نوآور در این زمینه را کاهش دهد.

نکته نهایی برای کسب‌وکارها این است که اکنون می‌توانند درآمد هر کاربر خدمات مالی را با زمان و تعهد منابع نسبتاً کمی تولید، تأیید و چند برابر کنند.

این سه افزونه در حال حاضر قابلیت‌های مالی قدرتمندی را در بخش‌های بی‌شماری به کسب‌وکارهای دیجیتالی ارائه می‌کنند. اخیراً، نوآوران برجسته در زمینه‌های مختلف از این افزونه‌ها استفاده کرده‌اند، از جمله اپلیکیشنی برای فریلنسرها، MONET، راه‌حل تسویه فاکتور جهانی، Troc Circle و finway، یک پلتفرم مدیریت مالی برای SMEها.

این سه افزونه مالی چه از نظر پیاده سازی و چه از نظر ساختار قیمت گذاری بسیار در دسترس هستند. مدل‌های قیمت‌گذاری مقرون‌به‌صرفه Weavr آن‌ها را برای کسب‌وکارها در تمام مراحل توسعه در دسترس قرار می‌دهد. در نتیجه، این شرکت به نوآوران کمک می کند تا سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه خود را به حداکثر برسانند، که هر دو در میان عدم قطعیت اقتصادی فعلی اهمیت فزاینده ای دارند.

سه افزونه مالی راه اندازی شده عبارتند از:

افزونه تامین کننده مالی

این افزونه شامل همه چیزهایی است که سازندگان پلتفرم SaaS برای تقویت پرداخت های B2B در حسابداری، تدارکات، تدارکات، مدیریت سفارش یا سایر راه حل های پشتیبان خود نیاز دارند. با استفاده از این افزونه، مبتکران می توانند ابزارهای مالی مورد نیاز مشتریان خود را برای انجام خودکار، دریافت و پرداخت پرداخت ها بر روی پلت فرم نوآورانه بدون نیاز به ورود به بانک برای انتقال پول در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

پلاگین امور مالی کارکنان

این افزونه به نوآوران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های نرم‌افزاری به‌عنوان سرویس-SaaS را با زیرساخت‌های مالی بسازند و پرداخت‌های مبتنی بر کارمندان را افزایش دهند. با استفاده از این افزونه مالی، کسب و کارهای نوآور می توانند به عنوان مثال، ابرقدرت های مالی لازم را به تیم خود اضافه کنند، کنترل های مالی را پیکربندی کنند و پرداخت ها و هزینه های کارکنان را مدیریت کنند.

افزونه Worker Finance

این افزونه پلتفرم‌ها را قادر می‌سازد تا فریلنسرهای پولی، پیمانکاران مستقل، سازندگان و اینفلوئنسرها را تبلیغ کنند. سازندگان پلتفرم می‌توانند زیرساخت‌های مالی را اضافه کنند که فریلنسرها برای مدیریت جریان نقدی، پرداخت‌ها، کاهش تعداد ادمین‌ها و موارد دیگر به آن نیاز دارند، که همه اینها به آن‌ها اجازه می‌دهد روی کارهای مهمی مانند افزایش درآمد تمرکز کنند.

در حال حاضر، راه‌حل‌های BaaS به‌عنوان یک سرویس، پیچیدگی‌هایی را با ادغام زمان‌بر و پرهزینه ایجاد می‌کنند. در مقابل، افزونه‌های مالی Weavr تعبیه خدمات مالی قدرتمند را سریع و آسان می‌کند و به کسب‌وکارهای نوآور اجازه می‌دهد خدمات جدیدی را به کار گیرند که می‌تواند درآمد هر مشتری را ۲ تا ۵ برابر افزایش دهد. علاوه بر این، Weavr تمام قوانین و مقررات را در نظر می گیرد و به شرکت ها اجازه می دهد بر عملکرد اقتصادی و توسعه محصول تمرکز کنند.

مترجم: فرزانه اسکندریان

منبع: Financial IT