تزریق ژل و فیلتر برای از بین بردن چین و چروک صورت و زیر چشم و نشان دادن گونه ها و لب ها


پیری پوست صورت چیزی است که همه می خواهند از آن اجتناب کنند. روند پیری پوست صورت از 20 سالگی شروع می شود و تا پایان عمر ادامه می یابد. بافت پوست صورت دچار تغییرات فیزیولوژیکی و تغییرات ظاهری می شود. با افزایش سن و سطح گردن ، چین و چروک هایی روی آن ایجاد می شود. امروزه روشهای جدید جلوگیری از پیری پوست ، مانند تزریق ژل ، رو به افزایش است. با کمک روش تزریق ژل ، پوست جوان را می توان با زیبایی آن احیا کرد و شرایط جدیدی را بازیابی کرد.

اگر به دنبال روش های زیبایی برای جوانسازی پوست خود هستید ، بهتر است تزریق ژل را در نظر بگیرید. در فرایند قرار دادن فیلرها یا مرورگرهای پوست ، موارد خاصی در زیر پوست قرار می گیرد که باعث افزایش حجم پوست شده و در نتیجه چین و چروک را از بین می برد. از تزریق ژل برای بزرگ شدن لب ها و گونه ها و احیای کامل ظاهر لب ها و گونه ها نیز استفاده می شود. پرکننده ها و ژل ها اثر خوب و ماندگاری دارند و در عوض هیچ گونه درد و ناراحتی ایجاد نمی کنند. اگر می خواهید تزریق ژل انجام دهید ، می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید کلینیک بهداشت رازی برای اطلاع از نوع پوشش مناسب شما با رازی فیتنس تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع و مزایای تزریق ژل یا قرارهای ملاقات ، می توانید با ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

بهترین انواع تزریق ژل صورت


انواع مختلفی از ژل های تزریق وجود دارد. موارد زیر بیشترین استفاده را دارند:

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک حجم پوست را تمیز کرده و افزایش می دهد. نقش مهمی در بهبود سریع زخم ها و سایر ضایعات پوستی دارد. اسید هیالورونیک نوعی دافع پوست است. برای تزریق آن ، یک بی حسی موضعی (به شکل کرم یا ژل) از قبل روی پوست اعمال می شود. این ماده از طریق فرایندهای بیومکانیکی به دست می آید و بنابراین استفاده از آن بی خطر است.

الاستین

الاستین پروتئینی است که به طور معمول در بافت ها و پوست بدن یافت می شود. این ماده باعث نرم و عفونی شدن پوست می شود (نه شل و پوسته پوسته). با استفاده از الاستین ، پوست شل برداشته می شود و پوست حالت قبلی خود را بازیابی می کند. الاستین همچنین به نرم شدن پوست و از بین بردن چین و چروک های پوستی کمک می کند.

کلاژن

کلاژن ماده ای است که در لایه های اساسی پوست تشکیل می شود. این ماده باعث تثبیت و تقویت بافت های پوست می شود. سلولهایی به نام فیبروبلاست مسئول تولید کلاژن هستند. برای حفظ کلاژن پوست باید از مقادیر زیادی ویتامین C استفاده کرد. در پر کردن ، هیدروکسی پلیت کلسیم برای ساخت کلاژن استفاده می شود. در حقیقت ، برخی ژل های کلاژن از منابع حیوانی گرفته شده اند ، بنابراین بسیار مثر نیستند.

جی! پر کردن سوزن چه مزایایی دارد؟


مزایا و موارد استفاده از فیلترها به شرح زیر است:

احیا کنید و به پوست تمیز حجم دهید

با افزایش سن ، چربی زیر پوست معمولاً تجزیه و کاهش می یابد. چربی زیر پوست باعث قرمز شدن پوست و نرم شدن آن می شود. با کاهش چربی ، حجم پوست کاهش می یابد و چین و چروک روی پوست ظاهر می شود. فیلترها با این فرایند مقابله می کنند و حجم از دست رفته را بازیابی می کنند.

ایده آل برای لب ها

می تواند به عنوان تقویت کننده صفحه نمایش استفاده شود و حجم لب ها استفاده شده. با استفاده از ژل می توانید لب ها را کوچکتر و نازک ، بزرگتر و قوی تر نشان دهید. تزریق ژل همچنین چین و چروک های اطراف لب را از بین می برد و در نتیجه لب ها شکل بهتری می گیرند.

روی گونه ها تمرکز کنید

مزیت دیگر تزریق ژل این است گسترش گونه ها جی! با استفاده از ژل روی گونه ها ، شکل گونه ها بهبود می یابد و جوانی و استحکام گونه ها بازیابی می شود. همچنین برای برخی افراد ، ناحیه گونه کوچک (لب) به دلیل از دست دادن لایه های چربی توخالی شده است که با قرار دادن ژل می توان این مشکل را برطرف کرد.

درمان جایگزین با بوتاکس

ژل ها می توانند فعالیت ماهیچه های صورت را که باعث ایجاد چین و چروک می شود ، محدود کنند. همچنین از ایجاد خطوط عمیق روی صورت جلوگیری می کند ، بنابراین با کمک این روش می توان پوست صورت را جوان کرد. نتایج تزریق ژل منجر به جراحی می شود صورت را بلند کنید تا حد امکان به تعویق افتاد. این روش ساده تر و ارزان تر از جراحی صورت است.

زخم ها را بردارید

فیلتر را می توان به مناطقی از پوست تزریق کرد که جای زخم و درز باقی مانده است تا زخم نامرئی شود. سایر شرایط مانند آکنه پوست نیز می تواند باعث گودی چشم شود. با استفاده از ژل و پر کردن این حجم ، پوست صاف تر به نظر می رسد. بنابراین تزریق ژل گزینه مناسبی برای از بین بردن جای زخم و زخم است.

کلاژن پوست را بهبود می بخشد

با افزایش سن ، تولید کلاژن در پوست به آرامی کاهش می یابد. کلاژن یکی از اجزای اصلی جوانسازی پوست است. بنابراین ، با تولید کلاژن ، لکه های پوستی سالها ظاهر می شوند و چین های پوستی ایجاد می شود و بافت پوست خشن می شود. ژل تزریق شده نه تنها حاوی کلاژن است ، بلکه پوست را تحریک می کند تا کلاژن طبیعی تری تولید کند ، بنابراین پوست شما به طور طبیعی بازسازی می شود.

علائم اولیه پیری پوست را به حداقل برسانید

با افزایش سن ، رنگ پوست شما کاهش می یابد ، بنابراین پوست شما شل می شود و شل می شود و سطح و روشنایی پوست شما از بین می رود. این امر همچنین باعث تحریک و غوطه ور شدن پوست می شود. با استفاده از ژل می توان مقدار از دست رفته پوست را بازیابی کرد و از شل شدن پوست جلوگیری کرد. تزریق ژل چین و چروک های پیشانی ، بین ابروها (صورت صاف) ، دور چشم ، اطراف لب و اطراف بینی را از بین می برد (خنده ملایم).
سایر مزایای جوانسازی پوست عبارتند از:

  • این روش غیرجراحی است و نیازی به دوره نقاهت ندارد. تنها کاری که باید انجام شود این است که Zell را زیر پوست قرار دهید ، که باعث می شود پوست تمیز ، محکم و محکم تر شود.
  • انجام تزریق بیشتر در طول درمان به پوست شما اجازه می دهد کلاژن بیشتری آزاد کند ، ظاهر پوست را بهبود بخشد و چین و چروک ها را از بین ببرد.
  • اثرات تزریق ژل تا 9 ماه تا یک سال باقی می ماند.
  • تزریق ژل می تواند اثرات طبیعی داشته باشد که بر حرکات صورت تأثیر نمی گذارد.

جی! تزریق ژل چطور؟


ژل تزریقی برای زنان و مردان استفاده می شود. در واقع مناطقی از پوست مردان که بیشتر اوقات تحت درمان قرار می گیرند کمی متفاوت هستند. تزریق ژل معمولاً 30 دقیقه پس از بی حسی موضعی یا استفاده از ژل بی حسی انجام می شود. در برخی موارد ، یک انتقال دهنده عصبی مانند بی حسی دندان تزریق می شود و یک فیلتر زیر پوست قرار می گیرد. این کار بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد.مدت دقیق جلسه درمان بستگی به نوع بیهوشی ، تکنیک تزریق و ناحیه تحت درمان دارد.

مراقبت بعد از تزریق ژل


مانند هر عمل زیبایی ، بعد از تزریق نیز باید از پوست به خوبی مراقبت کرد. شما باید از بهترین محافظت در برابر آفتاب استفاده کنید. این نیز بخش مهمی از برنامه سلامت پوست و جوانی شما است که پیری پوست را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد.

ماندگاری ژل


بسته به نوع تزریق ژل ، اثر تزریق بین 6 ماه تا 2 سال طول می کشد. در مورد پرکردن نیمه دائمی و دائمی ، نتایج تزریق تا 5 سال طول می کشد و گاهی گزارش هایی از اثرات طولانی مدت ژل نیز گزارش شده است.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی


مواد تزریقی وارد جریان خون نمی شوند و بنابراین در دوران شیردهی و بارداری خطرناک نیستند. همه ژل های تزریقی و محصولات پوستی ضد نقص مانند بوتاکس و دیسپورت جذب متابولیسم بدن می شوند و بنابراین خطری برای مادر ندارند.

عوارض جانبی تزریق ژل


در روش تزریق ژل ، ماده مایع زیر پوست تزریق می شود. این به سرعت حجم پوست را افزایش می دهد. این فرآیند می تواند عوارض جانبی احتمالی داشته باشد ، از جمله:

  • تورم زمانی
  • رد مواد جذب شده توسط بافتهای بدن (اثر مادی)
  • عفونت ناحیه مورد نظر
  • خارش ، حساسیت و قرمزی اگر سابقه واکنش های آلرژیک دارید ، توصیه می شود ژل را کنترل نکنید. از طرف دیگر ، با یک متخصص مشورت کنید.

    هزینه تزریق ژل


قیمت تزریق ژل بسیار متفاوت است و به عوامل زیادی از جمله دستمزد پزشک ، نوع ژل استفاده شده و تعداد مناطقی که نیاز به تزریق ژل دارد بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید