تسهیلات ویژه با طرح ارزش آفرینی بزرگ بانک دی


در صورت نیاز به وام می توانید با افتتاح حساب و واریز آن در بانک دی از تسهیلات این بانک بهره مند شوید. بانک دی Value Creation Mahima Yojana وامی است که با سپرده گذاری حداقل ۵ ماهه نزد این بانک می توانید از تسهیلات حداقل ۴ درصد سود بهره مند شوید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سقف تسهیلات این طرح تا سقف ۲۰۰ درصد سپرده روزانه مشتری است. حداقل مبلغ این وام ۵ میلیون تومان است. یعنی در این طرح برای اشخاص حقیقی و حقوقی حداقل ۵۰ میلیون تومان و برای سازمان ها یا شرکت های عامل حداقل ۲۰ میلیون تومان پیش بینی می شود.

در صورتی که مبلغ سودی که می خواهید دریافت کنید کمتر از ۵۰ میلیون تومان باشد، فقط به یک ضامن رسمی (۱ در ۱۰ میلیون از حقوق کسر می شود) نیاز دارید. اما اگر بیش از ۵۰ میلیون تومان می خواهید باید سند ملک را به عنوان ضمانت به بانک بدهید. در بانک دی Value Creation Gaurav Yojana حداقل دوره سرمایه گذاری ۵ ماه و حداکثر ۳۰ ماه خواهد بود.

سپرده در این وام مسدود نمی شود و پس از اتمام مدت سپرده اجباری، متقاضی می تواند کل مبلغ سپرده را برداشت کند و وجه متقاضی در بانک مسدود نمی شود.

در طرح ارزش آفرینی اسپلندور مبلغ تسهیلات حداکثر تا ۱۰۰ درصد متوسط ​​سپرده روزانه ۵ ماهه است و در صورت انباشت سپرده بیش از ۵ ماه حداکثر سقف تسهیلات تا سقف قابل افزایش است. ۲۰۰ درصد میانگین سپرده های روزانه حداقل مبلغ افتتاح حساب در طرح Value Creation Splendor 100 هزار تومان و حداقل امتیاز برای کسب امتیاز روزانه ۱ میلیون تومان می باشد.

اگر موجودی سپرده در هر روز به زیر ۱ میلیون تومان برسد، برای آن روز امتیازی محاسبه نمی شود. برای بازپرداخت تسهیلات حداکثر ۶۰ ماه فرصت دارید.

منبع: اقتصاد آنلاین

لینک کوتاهلینک کپی شد!