تصادفات مکرر جاده ای در استان سمنان / ۱۰ کشته


مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه روز گذشته پنج سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان رخ داد، گفت: در ۶۳ کیلومتری شرق محور شاهرود – میامی واژگون شد، پژو پارا از جاده منحرف و با راه آهن برخورد کرد. بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حوالی ۹۴ کیلومتری جاده دامغان – سمنان و سردر گرمسار ۸ نفر مجروح شدند.

وی با بیان اینکه روز گذشته دو تصادف فوتی در استان سمنان رخ داد، افزود: بر اثر تصادف بزرگ خودروی پژو پاراس در جاده گرمسار به کوم تول یک نفر جان خود را از دست داد و سه نفر مجروح شدند که یک نفر بر اثر سقوط از پل جان خود را از دست داد. یک دستگاه تریلر در کیلومتر ۳۰ محور سرخه -اردان آتش سوزی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه ۱۰ نفر در حوادث رانندگی از ۱۰ مرداد تا ۱۹ مرداد جان باختند گفت: یکم مرداد ماه یک دستگاه پژو با پژو ۴۰۵ کیلومتر ۴۰۵ کیلومتر، دوم تیرماه تصادفات کیلومتر برلیانس و پراید برخورد کرد. چهارم مردادماه تصادف یک دستگاه کامیون با خودروی پژو جی در هفدهم جندک از دامغان رخ داد. L. X در کیلومتر ۱۶۸ محور سه فوتی ململان – دامغان مورخ ۷ مرداد انحراف یک دستگاه آمبولانس شخصی در محور یک فوتی آرادان – سرخا گزارش شد.

محمد خانی از نجات ۱۴۴ نفر از سیل چند روز گذشته در جاده های استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: ۲۲ اکیپ با ۸۳ نفر به مناطق مختلف استان اعزام و یک تیم نیز درگیر آن بودند. امداد زاده داوود کمپین امدادرسانی به سیل داشت.

وی با بیان اینکه سیل در استان سمنان جان دو کارگر پیمانکاری منابع طبیعی در منطقه خشک را گرفت، گفت: با پیدا شدن اجساد این دو نفر در روز گذشته عملیات به پایان رسید.