تصویب افزایش سرمایه ۶۰ درصدی بانک اتکایی و پایگاه خبری – تحلیلی آنلاین امین


مجمع عمومی فوق العاده بیمه اتکایی امین با موضوع افزایش سرمایه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیس برگزار شد.
به نقل از روابط عمومی بیمه اتکایی امین، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت روز چهارشنبه ۲۱ مردادماه به منظور افزایش سرمایه با حضور بیش از ۸۱ درصد از سهامداران تشکیل شد. بر اساس مجوز صادره از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، ۶۰ درصد افزایش سرمایه، سهم نقدی و ذخیره سرمایه از محل مطالبات موجود سهامداران تصویب شده است.
بر اساس این گزارش، جلسه ای که به ریاست خسرو حقیقی پناه رئیس هیئت مدیره بیمه اتکایی امین و با حضور موسی رضایی نایب رئیس و مدیر عامل هیئت مدیره برگزار شد. گفتنی است در این نشست آنلاین بازرسان قانونی، نمایندگان بورس و اوراق بهادار و نمایندگان بیمه مرکزی حضور داشتند.
مجمع عمومی فوق العاده بیمه اتکایی امین تصمیمی برای افزایش تقاضا، سهم نقدی و ذخیره سرمایه موجود سهامداران این شرکت از ۵ هزار میلیارد ریال به ۸ هزار میلیارد ریال اتخاذ کرد.
مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در تالار راجی مرکز همایش های بین المللی جزیره کش برگزار شد و امکان حضور مجازی سهامداران از طریق دسترسی همزمان فراهم و پخش شد. پایگاه اطلاع رسانی شرکت