تصویری غم انگیز که تمام دنیا را تحت تاثیر قرار داد!


تصویری دردناک از یک پسر ۱۵ ساله که با مرگ مبارزه می کند و برادرش را در آغوش گرفته است.

به گزارش صبح به نقل از روزیاتو; ایان، ۱۵ ساله، در سال ۲۰۱۹ با استئوسارکوم، نوعی سرطان استخوان، تشخیص داده شد. پس از عمل جراحی و ماه‌ها شیمی‌درمانی، خانواده او با خوشحالی متوجه شدند که سرطان از بین رفته است.

با این حال، در نوامبر ۲۰۲۱، آنها متوجه شدند که نه تنها سرطان استخوان او عود کرده است، بلکه در سراسر بدن او پخش شده است.

حالا به او و خانواده اش گفته شده که دیگر کاری از دستشان بر نمی آید و زندگی او به زودی به پایان غم انگیزی خواهد رسید.

بیشتر بخوانید: داستان غم انگیز کودکی در راه دوباره تکرار می شود!

ایان در حالی که این خبر وحشتناک را با برادر کوچکترش، پیتر، که سنش مشخص نیست، در میان می گذاشت، اشک می ریخت. پیتر در آغوش او شروع به گریه کرد زیرا متوجه شد که زمان آنها تمام شده است. اما یان با شجاعت او را دلداری داد و از اینکه سرطان را شکست نداد عذرخواهی کرد.

سرطان استخوان تصویری دلخراش ایجاد کرد

این عکس دلخراش از لحظه در آغوش کشیدن دو برادر توسط مردی از اورگان، بنجامین الیوت در فیس بوک آپلود شد که رابطه او با ایان و پیتر نامشخص است. و بلافاصله فضای مجازی را در اختیار گرفت و بسیاری از کاربران را احساساتی کرد.

این تصویر یان را نشان می دهد که برادر کوچکش را مثل همیشه محکم در آغوش گرفته و پیشانی پیتر را می بوسد، در حالی که پسر کوچک به سینه او تکیه داده و گریه می کند.

بنجامین این عکس را توضیح داد: “این عکس بدون کلمات، پیامی قوی‌تر از آنچه که کلمات می‌توانند منتقل کنند، منتقل می‌کند. هفته گذشته، ایان و خانواده‌اش متوجه شدند که دیگر کاری از دستشان برنمی‌آید. سرطانی که در گذشته بدن او را درگیر کرده بود و شکست خورد. سرطان به زودی تبدیل به سرطانی خواهد شد که او را خواهد کشت.»

بنجامین گفت ایان وقتی فهمید که به زودی می میرد شروع به گریه کرد، اما نه به این دلیل که ترسیده بود. در واقع او با مرگ مشکلی نداشت. به گفته ایان، او گریه می کرد زیرا می خواست قبل از ترک عزیزانش در دنیا کار خوبی انجام دهد.

این کاربر فیس‌بوک می‌خواست خود ایان به جای اینکه این خبر غم‌انگیز را به والدین، دوستان و برادر کوچک‌ترش بدهد، به عزیزانش بگوید که سرطان می‌تواند او را بکشد.

ایان گفت که او فقط منتظر مرگ نیست، بلکه زندگی را انتخاب کرده تا زمانی که مرگش به واقعیت تبدیل شود.