تصویر/ عکس سروش صحت در کنار بازیگر جنجالی; هیچ خبری در راه است؟


تصاویری از سروش صحت و سناج تاری در اینترنت منتشر شده است.

به گزارش سو تایم، کارگردان و بازیگر سریال لیسانسه به ترتیب سناج تاری بودند.

سروش صحت عکسی صمیمی با سناج تاری گرفت.

سناج طاری که ماجرای کشف حجابش حاشیه ساز شد، عکسی از آن دو در کنار سروش صحت منتشر کرد و نوشت: بهترین کار زندگی من کار و شناخت تو بود!!!

“این را هم می توانم بگویم که تنها افتخار من در بازیگری است”

سایت پایدار است

بهترین آرزوی من برای اطرافیانم اینه که خدا یکی مثل تو رو تو زندگیشون قرار بده…البته باید پیش خدا خیلی “معشوق” باشی تا چنین نعمتی نصیبت بشه!!😎😇

این پست گمانه زنی هایی را در مورد احتمال همکاری مجدد این دو با هم ایجاد کرده است. ۵ روز پیش عکس جدیدی منتشر شد.

سروش صحت عکسی صمیمی با سناج تاری گرفت.

این عکس بیش از ۵ هزار بار لایک شده است.

جنجال سنج تاری بر سر پست فاش شد

سناج طاری بازیگر تلویزیون پست اینستاگرامی خود را به اشتراک گذاشت که «سنجاج طاری به دنبال حجاب بود! جنجال ایجاد کرد تیتر خبری بود که دست به دست شد اما همه لینک خبر را باز کردند تا ببینند ساناز تاری کیست.

به گزارش شهرانیوز، سناج طاری بازیگر رادیو است که با انتشار تصویر بدون حجاب خود در صفحه اینستاگرامش از دنیای بازیگری خداحافظی کرد. او در شرح این عکس نوشت:

“چند رویا وجود دارد که برای برخی افراد دیگر به هر دلیلی دست نیافتنی است! من یک بار به دنیا آمدم و می خواهم این بار آزاد و شاد زندگی کنم. خداحافظ رویاهای کودکی، خداحافظ بازیگری. شاید یک روز به پیش شما برگردم. مکانی بهتر و آزادتر خواهد آمد این عکس مهر تاییدی است برای تصمیمی که مدتها پیش گرفتم.

همین عکس و همین کپشن واکنش‌های زیادی را از سوی شنوندگان رادیو، کاربران شبکه‌های اجتماعی و دیگر افراد مشهور به همراه داشت و او را مجبور به اعتراف کرد و در استوری نوشت:

“چه جالب که تا آخرین پستم را گذاشتم، هیچ یک از دوستان و همکارانم متوجه من نشدند و برایشان مهم نبود که من چه کار می کنم! اما اکنون همه نگران هستند و دنبال می کنند…”