تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است(NEXSTAR) – اداره ایمنی حمل و نقل – یا همانطور که همه ما آنها را می شناسیم ، TSA – گفت که در سال 2021 روند تکان دهنده ای دیده شده است: مسافران بیشتری سعی می کنند سوار هواپیما و اسلحه شوند. خیلی بیشتر.

در حقیقت ، تا 3 اکتبر ، تعداد سلاح های پیدا شده در ایست های بازرسی TSA دارای 20 سال سابقه بود – و این حدود سه ماه در سال باقی ماند.

گزارش شده است که مقامات TSA تاکنون 495 مسافر را از سفر با اسلحه دستگیر کرده اند. این رکورد ثبت شده در سال 2019 را می شکند – و این برای چند مسافر در حال سفر است. TSA گفت که به ازای هر 1 میلیون مسافری که تحت پوشش آنها است ، 11 نفر با اسلحه در حال ارتقاء هستند. در سال 2019 ، این هواپیما به ازای هر 1 میلیون مسافر 5 نفر بود.

دیوید پکوسکه ، سرپرست TSA در بیانیه ای به خبرنگاران گفت: “تعداد سلاح هایی که افسران TSA ما در ایستهای بازرسی فرودگاه مستقر کرده اند نگران کننده است.”

اگر با استفاده از اسلحه تحت امنیت قرار بگیرید ، ممکن است تا 13،910 دلار جریمه داشته باشید و ممکن است به جرم کیفری متهم شوید. نوع سلاح و بارگیری یا نبودن آن تعیین می کند که چقدر جریمه دریافت کنید. (لیست کامل مجازات ها را در وب سایت TSA مشاهده کنید.)

سعی نکنید به محض به دست آوردن احمقانه بازی کنید.

“ما این ظرفیت و توانایی را داریم که مشخص کنیم این صندوق متعلق به چه کسانی است.” تاد هک ، افسر پلیس در فرودگاه بین المللی جان گلن در کلمبوس ، اوهایو ، به WCMH گفت. “ما می توانیم بفهمیم صاحب آن کیست. آنها در آن زمان نمی توانند آنجا را ترک کنند. آن شخص نمی تواند روند تحقیقات را با TSA به پایان برساند و دوباره ، توسط ما در بازداشت نگه داشته می شود و آزاد نیست. ترك كردن.”

اگر می خواهید با اسلحه سفر کنید ، باید آن را در چمدان چک شده (تخلیه و بسته بندی شده در یک جعبه مهر و موم شده) قرار دهید تا به هواپیمای باری برود. همچنین مطمئن شوید که داشتن هر نوع اسلحه ای در هر کجا که هستید قانونی است.

بیشتر از NEWS10

  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است
  • بایدن: Walmart ، FedEx ، UPS اضافه کار می کنند تا مشکلات عرضه را کاهش دهند
  • دموکرات ها خواستار پول مسکن در بسته هزینه های اجتماعی هستند
  • 13/10/21: غروب آفتاب بعد از ظهر پنجشنبه
  • س Questالات در بدترین سایت تیراندازی آلبانی باقی مانده است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید