تمدن دومین کلید تامین مالی جمعی بود


شرکت تامین سرمایه تمدن برای دومین بار بستر تامین مالی جمعی IBCrad را به منظور تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط ​​و دانش بنیان، برای تامین سرمایه در گردش عناصر کیان شرکت دنیای جدید راه اندازی کرد.

به گزارش وب سایت تفهم آنلاین به نقل از روابط عمومی تمدن سرمایه، گواهی مشارکت مربوط به شرکت دنیای نوین عناصر کیان فردا چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ بر روی بستر تامین مالی انبوه ارائه می شود. www.ibcrowd.ir ارزش آن یکصد میلیارد ریال است. این سرمایه گذاری برای تامین سرمایه در گردش شرکت برای تولید مواد اولیه برای محصولات آرایشی برنامه ریزی شده است.

این فرصت سرمایه گذاری یک ساله با نرخ سود ۲۳ درصدی است و با پرداخت سود به صورت ماهانه و بازپرداخت سرمایه در سررسید به مدت محدود ۷ روزه روی پلتفرم سرمایه گذاری می شود.IBCROWD در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی که خواهان کسب سود بیشتر از فرصت سرمایه گذاری با درآمد ثابت و سپرده بانکی هستند، می توانند در این فرصت سرمایه گذاری شرکت کنند. لازم به ذکر است که گواهی مشارکت معاف از مالیات است.

سرمایه تمدن چک هایی برای پوشش ریسک های مالی جمعی و همچنین مدارک مالی کافی از متقاضی از جمله سهام آرین شیمی تاک دریافت کرده است و سرمایه گذاران و خریداران اوراق مشارکت دنیای جدید نگرانی بابت دریافت مطالبات ندارند.

شرکت تامین سرمایه تمدن سال گذشته برای اولین بار در بازار سرمایه کشور سرمایه گذاری حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در شرکت داروسازی پارس حیان را در کمتر از دو ساعت آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، تامین مالی جمعی یکی از خدمات جدید شرکت تمدن سرمایه با محدودیت مدت سرمایه گذاری و حداکثر فرصت سرمایه گذاری است. این فرآیند از طریق خرید و فروش گواهینامه های الکترونیکی به نام گواهی مشارکت انجام می شود، بنابراین برای تامین مالی پروژه، مستلزم جمع آوری سرمایه در یک دوره زمانی است و شخص حقیقی یا حقوقی تامین کننده منابع مالی می تواند سهام را خریداری کند. گواهی در طول دوره تماس.

تامین مالی این روش برای شرکت های بزرگ به ویژه شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس ممنوع است تا تنها شرکت های کوچک با طرح ها و ایده های جدید بتوانند برای تامین مالی رقابت کنند.