تمرین کاهش پهلو با 10 روش کاربردی


از دست دادن چربی شکم و دنده برای همه ما یک چالش اساسی است. بسیاری از افراد سعی می کنند تمرینات لاغری پهلو را انتخاب کنند ، مانند حرکت کرانچ و سایر حرکات شکمی که بر عضلات مایل مایل تمرکز می کند. برخی نیز ورزش را به عنوان راهی برای کاهش سریع وزن انتخاب می کنند. اما بسیاری از این حرکات در کاهش طرف ها بی تأثیر هستند.

ورزش بهترین راه برای کاهش وزن است ، اما کافی نیست. برای کاهش وزن ، باید همه نکات را با هم رعایت کنید ، تغذیه ، ورزش و شیوه زندگی سالم همه با هم به کاهش وزن کمک می کند.

جی! برای کاهش وزن چه تمریناتی باید انجام دهیم؟

همه تمرینات برای پایین آوردن پهلو و شکم خوب نیستند در این مقاله چندین تمرین جانبی معرفی شده است که بسیار مثر خواهند بود. به یاد داشته باشید که ورزش خوب بسیار مهم است.

تخته جانبی

برای ساخت تخته گوشه ، به پهلو و روی یک آرنج دراز بکشید و باسن خود را به سمت بالا بکشید تا یک خط مستقیم از بالای شانه ها تا پاها ایجاد شود. به مدت 5 ثانیه در این حالت بنشینید ، سپس باسن خود را به سمت زمین بکشید و دوباره آنها را بالا بیاورید ، مراقب باشید که باسن شما به زمین برخورد نکند.

این کار را یک دقیقه یا 10 بار انجام دهید ، سپس طرف خود را تغییر دهید.

تمرینات شکمی و جانبی

در بالا ترتیب دهید – در پایین

در حالت تخته با بازوهای صاف ، از شانه ها تا انگشتان پا در یک خط مستقیم بنشینید. آرنج چپ و سپس آرنج راست را به سمت پایین خم کنید و بدن را در محل خود روی تخته قرار دهید. سپس دستان خود را دراز کرده و به حالت اولیه بازگردید. این حرکت را 10 بار تکرار کنید.

طرف را کم کنید

کتلبل کمان

بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. نگهدارنده زنگ را در دست راست خود نگه دارید ، کمی به سمت راست خم شوید و بگذارید وزن پایین بیاید. سپس به حالت ایستاده بازگردید.

این کار را 10 بار راست و سپس 10 بار چپ انجام دهید.

کاهش ورزش

اسکوات و اسکوات Kettlebell Twist را حرکت دهید

نگهدارنده زنگ را با هر دو دست نگه دارید ، آرنج ها را خم کرده و دست ها را به سینه خود وصل کنید. اسکوات را در حالی که اسکوات را نگه دارید در حالی که تنه خود را به راست می چرخانید نگه دارید. سپس بایستید و به حالت اولیه بازگردید. سپس با اسکات به سمت چپ حرکت کنید. این کار را 10 بار پشت سر هم انجام دهید.

اسکات گاو بل

حرکت Knee Drops Drops

این حرکت همچنین به کاهش پهلوها کمک می کند. به پشت روی زمین دراز بکشید ، زانوها را خم کنید و کف پای خود را روی زمین قرار دهید. دستان خود را در دو طرف شانه ها نگه دارید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید. توپ متوسط ​​را بین زانوها نگه دارید و فشار دهید. پاهای خود را از روی زمین بلند کرده و طوری بلند کنید که پاهایتان در کنار سقف قرار گیرد. سپس به آرامی زانوها را به یک طرف بدن خود (راست یا چپ) خم کنید ، اما بدون اینکه زانوها را پایین بیاورید ، پشت خود را صاف نگه دارید. این حرکت تا حد زیادی به کاهش کناره ها کمک می کند.

به یاد داشته باشید که هنگام انجام این حرکت ، توپ را بین پاهای خود نگه دارید ، به طوری که حرکت نکند یا نیفتد. زانوها را به حالت اول (یعنی در امتداد سقف) برگردانید و سپس به طرف دیگر حرکت کنید.

این حرکت را در 2 ست 10 تایی انجام دهید.

کاهش ورزش

چوب خوری

حرکت چوب شکن یک تمرین برش جانبی است که به طور م worksثر کار می کند. بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. با هر دو دست زنگ یا وزنه را مقابل خود نگه دارید. وزن خود را روی پای چپ قرار دهید و تنه چپ خود را بچرخانید در حالی که بازوها را به صورت مورب روی شانه چپ خود حرکت می دهید. بدن خود را به راست بچرخانید ، وزن خود را روی پای راست خود قرار دهید و وزن بازو را به سمت پایین ران راست خود ببرید. هنگام حرکت پاها و زانوها را در یک محور نگه دارید. توجه داشته باشید که می توانید این حرکت را با کاشه نیز انجام دهید.

این حرکت را 10 بار انجام دهید و سپس جهت حرکت خود را تغییر دهید.

طرف را کم کنید

پیچ و تاب های روسی

روی زمین بنشینید و زانوها را خم کرده و کف پاها را روی زمین بگذارید. وزنه را با هر دو دست نگه دارید و بازوها را به جلو بکشید. کمر باید 45 درجه به عقب برگردد. بدن خود را به راست بچرخانید و اجازه دهید دستان شما با قفسه سینه و راست و به سمت زمین صاف باشد. سپس به چپ بپیچ.

نکته: برای دشوارتر شدن این حرکت ، پاهای خود را چند اینچ از زمین بلند کنید و با چرخاندن قسمت بالای بدن ، پاها را ثابت نگه دارید. این استدلال را برای دو مجموعه 10 تایی بیان کنید.

مدار روسی

حرکت پای پایک با دامنه

به پشت دراز بکشید و صورتتان رو به سقف باشد ، پاها را به هم نزدیک کرده و کاملاً بکشید. باسن خود را کمی به چپ بچرخانید تا پای شما نیز به سمت چپ باشد. حالا دست چپ خود را پشت سر بگذارید و دست راست خود را از بدن خود بیرون بیاورید و کف دست شما رو به زمین باشد. سپس ، با کمک عضلات شکم و لگن ، پاها را کمی بلند کنید ، اما مطمئن شوید که پاها همچنان در سمت چپ قرار دارند. سپس پاهای خود را به آرامی روی زمین قرار دهید. این کار را 30 تا 40 بار انجام دهید و سپس جهت را تغییر دهید.

از نظر کاهش سرعت ورزش کنید

لیفت داخلی ران را بلند کنید

برای این کار به پشت روی زمین دراز بکشید و پاها را از هم باز کنید. انگشتان باید با دستان خود در پشت سر به بالا نگاه کنند. پای راست خود را بالا بیاورید و آن را بچرخانید و انگشتان پا را به سمت بالا بکشید. با استفاده از قسمت داخلی ران ، پای خود را به آرامی به نقطه شروع پایین بیاورید. سپس این حرکت را از طرف دیگر با پای چپ خود انجام دهید. این حرکت را 30 تا 40 بار تکرار کنید.

کاهش پهلو و ورزش

حرکت Pike heavy

برای این حرکت به دمبل یا وزنه نیاز دارید. دوباره به پشت دراز بکشید ، صورت را به سمت سقف بکشید و پاهایتان را با کشش کنار هم قرار دهید. در حالی که وزن 1 تا 2 کیلوگرم را در بازوی چپ خود دارید ، دست راست خود را زیر سر خود قرار دهید و دست چپ خود را به سمت بدن خود بکشید و پاها را بلند کرده و با زاویه 90 درجه تا زانو خم شوید. هنگام حرکت بدن خود را درگیر کنید. سپس به حالت اولیه بازگردید ، این حرکت را 30 تا 40 بار انجام دهید و سپس این حرکت را با دست دیگر تکرار کنید.

برای کاهش پهلوها ورزش کنید

جی! آیا امکان کاهش پهلو با حلقه ورزشی وجود دارد؟

اگرچه به نظر می رسد حلقه ها روی عضلات پشت و شکم کار می کنند و بسیاری از مردم فکر می کنند که استفاده از حلقه به کاهش کمر و شکم کمک می کند ، اما این تصور غلطی است. کرلینگ کالری می سوزاند و می توانید آن را به عنوان یک تمرین قدرتی انجام دهید ، اما این کار به حذف چربی موضعی دور کمر و شکم کمک نمی کند و یک تمرین کاهش دهنده جانبی نیست.

دوچرخه را کوتاه کنید

دوچرخه سواری یکی از موثرترین و کاملترین ورزشهایی است که اگر به درستی انجام شود به سوزاندن چربی در تمام نقاط بدن کمک می کند. دوچرخه نوعی ورزش قلبی عروقی است که اگر با سرعت و خم مناسب انجام شود به افزایش ضربان قلب کمک می کند و با این ورزش چربی سوزی و کاهش وزن نیز به راحتی انجام می شود.

علاوه بر این ، قسمت های مختلف بدن در حین دوچرخه سواری درگیر می شوند ، بنابراین کالری سوزی با این ورزش بسیار راحت تر از ورزش های دیگر است. بنابراین ، دوچرخه به عنوان ورزش خوبی برای سوزاندن چربی در تمام نقاط بدن معرفی می شود و در نتیجه بر چربی های شکم و باسن نیز تأثیر می گذارد. می توانید دوچرخه سواری را به عنوان راهی برای کاهش وزن در پهلوها و سایر قسمت های بدن امتحان کنید.

علاوه بر تمرین ، روش ها و نکات دیگری نیز وجود دارد

در این مقاله انواع تمرینات برای پایین آوردن باسن و شکم را خواهید آموخت. همه این تمرینات و تغذیه برای کاهش وزن بسیار مفید است و همچنین برای حفظ سلامت جسمی و روحی شما مفید است ، اما به یاد داشته باشید که قدم زدن در مسیر ورزش و تغذیه به صبر و اراده قوی نیاز دارد.

شرکت مداریا ، تولید کننده تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا ، در این زمینه به شما کمک می کند و سریعتر برش های جانبی را برای شما ایجاد می کند.

دستگاه mCare یکی از دستگاه های کاهش وزن شرکت Madaria است که به کاهش عوارض جانبی کمک می کند و در از بین بردن سلولیت بسیار مثر است. اساس کار من ستون کشش است. غلطک کششی از تکنیک غیر فنی و غیر تهاجمی برای تقویت سلول ها و تحریک پوست استفاده می کند. رول استنشاق گردش خون را در بافت ها افزایش می دهد و می تواند در مناطق مختلف پوست اعمال شود.

متن مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید