توییتر امیدوار است با ایستگاه های موضوعی و خلاصه روزانه فضا را احیا کند


توییتر در حال بازسازی اتاق‌های گفتگوی صوتی Spaces است. این شرکت به TechCrunch تأیید کرد که در حال توسعه یک پایلوت برای تب Spaces در برنامه رسانه اجتماعی خود است. در حالی که نمی توان دقیقاً چه چیزی را بیان کرد، اسکرین شات های کد آزمایشی اولیه از Watchful به یک رابط اصلاح شده با ویژگی های کلیدی اضافه شده اشاره می کنند. می‌توانید ایستگاه‌های موضوعی (مانند موسیقی یا ورزش) را مرور کنید یا یک خلاصه روزانه شخصی از تعداد انگشت شماری محتوا پخش کنید.

این شرکت به TechCrunch هشدار داد که نمایشگرها قدیمی هستند و آنچه را که در محصول نهایی می بینید منعکس نمی کنند. این مد از پشتیبانی مکانی برای برچسب‌های موضوعی استفاده می‌کند تا به شما کمک کند اتاق‌های گفتگوی مرتبط را سریع پیدا کنید.

این بررسی می‌تواند به تازه‌واردها کمک کند تا فضا را کشف کنند، نه اینکه آن را فراتر از تجارت و ارزهای دیجیتال کاربران که اغلب بر بحث‌ها مسلط هستند، گسترش دهد. در حالی که مشخص نیست در حال حاضر چند نفر از Spaces استفاده می کنند، رابط فعلی بیشتر کاربران مسن تر را هدف قرار می دهد.

اینکه آیا به روز رسانی به موقع است یا نه، موضوع دیگری است. پدیده اتاق گفتگوی صوتی بخشی از شتاب خود را از دست داده است و کارمندان را به دلیل تغییر تاکتیک های باشگاه های پیشگام باقی می گذارد. در حالی که توییتر، متا و اسپاتیفای همگی بلافاصله پس از به شهرت رسیدن کلاب هاوس وارد بازار شدند، مشخص نیست این تلاش ها از چه زمانی آغاز شد. داده های داخلی به دست آمده توسط واشنگتن پست نشان می دهد که Spaces تابستان گذشته به کمتر از یک میلیون کاربر تا جولای ۲۰۲۱ کاهش یافت.