تکریم بازنشستگان کارگران امروزی را نسبت به آینده خوشبین تر می کند


تکریم بازنشستگان کارگران امروزی را نسبت به آینده خوشبین تر می کند

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: هرچه در تکریم و تکریم بازنشستگان تلاش شود، کارگران و کارگران امروزی بخش تولید را به آینده امیدوارتر خواهد کرد.

به گزارش ایلانا، میرهاشم موسوی ضمن گرامیداشت روز خانواده و بازنشستگان، ضمن آرزوی آرزوی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت مدیریت این نهاد، بیست و پنجمین زیلاجا را به عنوان روز خانواده نامگذاری و از فرصت تجلیل از بازنشستگان به عنوان سوگواری استفاده کرد. زندگانی ائمه اطهار(ع) با تأکید بر اهمیت ویژه خانواده به عنوان مؤثرترین نهاد اجتماعی در سعادت انسان برای سالمندان و بازنشستگان ارجمند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

نهاد خانواده به عنوان زیربنای اساسی جامعه سالم، نهادی مقدس در گفتمان دینی و آموزه های دین مبین اسلام است که همه مصلحان اجتماعی بر استحکام و سلامت آن به عنوان آرمان و بستر اصلی سازندگی تاکید می کنند. جامعه مرفه در این نهاد مهم اجتماعی، نقش اصلی سالمندان و خردمندان در جایگاه محور اصلی تشکیل خانواده، ضامن حفظ و تداوم حیات این نهاد اجتماعی است و نامگذاری بیست و پنجم. . روز ذی الحجه، روز نزول سوره مبارکه حلعتی (معان) به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان، یک مناسبت است. مهم ترین تاکید بر اهمیت ویژه خانواده است. بر اساس سیره امام اطهر (ع) نهادی اجتماعی مؤثر در سعادت انسان تجلیل از سالمندان و بازنشستگان عزیز.

نهادهای تامین اجتماعی موظفند با ارائه خدمات به کارگران و بازنشستگان در زمینه های بیمه و خدمات درمانی، رفاه این قشر عزیز را در مواجهه با خطرات احتمالی اقتصادی و اجتماعی از جمله بیماری، بیکاری و از کارافتادگی تضمین کنند. ارتقای کیفیت خدمات و توسعه آن نیز فرآیند ارائه خدمات را تسهیل خواهد کرد. چرا که بنیان اقتصادی، اجتماعی و صنعتی کشور با تلاش و کوشش مردان و زنانی که این آب و خاک را سرلوحه زندگی خود قرار داده اند و دست ما نیست. نگذارید این سرمایه های ارزشمند و تجربیات ارزشمند به هدر برود. فقط فراموشش کن.

هر چه در راستای تکریم و تکریم این عزیزان تلاش شود، کارگران و فعالان امروز، بخش تولید را به آینده امیدوارتر خواهند کرد و این بخشی از وظیفه و رسالت آن است. سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین و جامع ترین صندوق بازنشستگی کشور تعیین شده است و امید است در اجرای این ماموریت از دعای خیر بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز بهره مند شویم.

از سرگیری حواله مشهد مقدس به مستمری بگیران و اعضای خانواده آنان در قالب کرامت رجوی یوجانا، افزایش مشارکت نهادی در تامین حق بیمه تکمیلی و بیمه عمر سالمندان و افزایش سهمیه وام مورد نیاز بازنشستگان. تمام نیازهای معیشتی و رفاهی این عزیزان را برآورده نمی کند، اما جلوه ای از تلاش این دسته از خادمان عزیز در سازمان تامین اجتماعی است که همواره سعی کرده ایم بدون تجربه و هوشمندی در خدمت این افراد سایه بان باشیم. برای تعهدات قانونی ما

۲۵ ذی الحجه روز خانواده و با آرزوی سلامتی برای بازنشستگان، خدمت به این عزیزان افتخاری گرانبها برای سازمان تامین اجتماعی است و امیدوارم با تلاش همه کارکنان سازمان تامین اجتماعی بتوانیم. . این سازمان برای خدمت به بازنشستگان و مستمری بگیران است

انتهای پیام/

منبع: ایلانا