تیم ملی ایران به جام جهانی قطر صعود می کند؟ / واکنش دروازه بان معروف


به گزارش سناپرس، دروازه بان تیم تراکتورسازی گفت: تا آخرین مرحله جام جهانی گذشته در اردوی تیم ملی بودم، محمدرضا اخباری دروازه بان تیم ملی درباره آماده سازی جام جهانی گفت: برنامه آقای کارلوس چگونه بود. آماده سازی و تشکیل مینی کمپ ها، تمرینات بهتری داشتیم و تمرینات فشرده تر بود با اضافه شدن بازیکنان جوان به اردو، فشار دوچندان شده است. ما برای جام جهانی بسیار آماده هستیم و امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درباره امیدهای خود در جام جهانی در اولین حضورش در این مسابقات گفت: همه به جام جهانی خوشبین هستند. در آخرین دوره جام جهانی گذشته بودم و سعی می کنم در این مدت از کادر فنی نظر مثبت بگیرم. ما ۱۰۰ درصد آماده جام جهانی هستیم. همه سازمان ها در تلاش هستند تا بهترین امکانات را برای تیم ملی فراهم کنند.

کاپیتان تراکتورسازی درباره حریفان تیم ملی در جام جهانی گفت – می دانید تیم های گروه ما قوی هستند. آمریکای امروز با آمریکای ۹۸ بسیار متفاوت است و این آمریکا قدرتمند است و اکثر بازیکنانش در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند. بازیکنان تیم ملی انگلیس نیازی به معرفی ندارند. همه ما می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم. البته کار بسیار سخت و دشواری است اما همه ما با همین امید به جام جهانی می رویم و امیدواریم این آرزو برآورده شود.