جابه‌جایی به برنامه اندروید Google در iOS اکنون با همه دستگاه‌های Android 12 کار می‌کند


جابه‌جایی به برنامه اندروید Google در iOS اکنون با همه دستگاه‌های Android 12 کار می‌کند
گوگل انتقال داده های خود را از آیفون قدیمی برای کاربران جدید اندروید آسان می کند. از امروز، برنامه Switch to Android این شرکت در iOS روی همه دستگاه‌های Android 12 کار خواهد کرد. این نرم‌افزار که قبلاً فقط با گوشی‌های پیکسل سازگار بود، در صورتی مفید است که می‌خواهید از iOS به اندروید سوئیچ کنید.

هنگامی که تلفن جدید خود را دریافت کردید، آن را به تلفن اپل قدیمی خود وصل کنید. بهترین گزینه برای شما یک کابل لایتنینگ از طریق USB-C است، اما می توانید دو دستگاه را از طریق WiFi متصل کنید. پس از اتصال، داده هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. گزینه‌های شما شامل برنامه‌ها، مخاطبین، عکس‌ها، ویدیوها، موسیقی و پیام‌ها است. در آن مرحله، نرم افزار بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت.

در دسترس بودن گسترده سوئیچ در اندروید تا حدودی جالب است زیرا WhatsApp اخیراً انتقال تاریخچه چت خود را از تلفن اندروید قدیمی برای کاربران جدید iOS آسان کرده است. بدیهی است که اگر قبل از اعلام امروز به اندروید تغییر دهید، اپلیکیشن گوگل کمکی نمی‌کرد، اما اگر دردسر انتقال اطلاعات شما را متوقف کرده بود، دلیل کمتری برای انتظار دارید.