جانی دپ از نتفلیکس خارج شد – ممنوعیت فیلم پادشاه لوئیس / نمایش در سینماهای آنلاین


فیلم بعدی جانی دپ درباره شاه لوئی پانزدهم پس از اکران در سینمای فرانسه از شبکه نتفلیکس فرانسه اکران خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از از پاره کردنیه فیلم دیگه Maivin لوبک با بازی جانی کارگردان فرانسوی شیب عنوان «معشوق» تابستان امسال فیلمبرداری می شود و سال آینده برای اولین بار اکران می شود.

بلومبرگ ابتدا گزارش داد که نتفلیکس در این پروژه مشارکت دارد و حقوق این فیلم را خریداری کرده و ۱۵ ماه پس از اکران آن در سینما توزیع خواهد کرد.

به گزارش فیگارو، فیلمبرداری این فیلم اواخر تابستان امسال در فرانسه آغاز می شود و بیشتر فیلمبرداری در کاخ ورسای انجام می شود. فیلمبرداری «محبوب» حدود ۳ ماه به طول می انجامد. این فیلم توسط یک فرانسوی ساخته شده است.

گفت لوبک در نقش خانم از نو او در این فیلم بازی کرده است. وی ساخت فیلم های «فسیل» و «شاه من» را در کارنامه خود دارد که با نقدهای مثبتی روبرو شده است.

هیچ برنامه‌ای برای این فیلم منتشر نشده است، اما در مورد شاه لوئی پانزدهم می‌توان گفت که او دومین پادشاه طولانی فرانسوی را بر عهده داشت و از سال ۱۷۱۵ تا ۱۷۷۴ بر تخت سلطنت بود و به عنوان یک پادشاه محبوب شناخته می‌شد. با این حال، مورخان کمتر به او دلسوزی می کردند و حکومت او را با فساد و جنگ های بی اثر و پرهزینه یاد می کردند.

اوایل امسال خبر ساخت فیلمی درباره زندگی لویی پانزدهم منتشر شد و این پروژه اولین فیلم جانی خواهد بود. شیب پس از پیروزی در پرونده علیه همسرش در دادگاه سابق او کهربا شنیده شددر این امر نقش دارد.

آخرین فیلم شیب “مینا مادرسرانجام در اواخر سال گذشته در ایالات متحده منتشر شد اندرو لویتاس، شیب او را به جای جان به عنوان یک عکاس جنگ جلوی دوربین بردند یوجین اسمیت در دهه ۱۹۷۰ به عنوان عکاسی که به ژاپن سفر می کند تا اثرات مسمومیت با جیوه بر جوامع ساحلی این کشور را ثبت کند. تصویر فیلم و بازی ساخته است شیب با استقبال منتقدان مواجه شد.