جذاب ترین عطرهای زنانه کدامند
همانطور که در مقاله ی عطرهای جذاب مردانه بیان شد با عطر می توانید شخصیت خود را نشان دهید و هم چنین می توانید درون خود را آشکار کنید.

در این مطلب عطرهای جذاب زنانه را برای شمانام می بریم :

  • Coco Mademoiselle Eau De Parfum Spray

هیچ چیزی بهتر از chanel شنل نیست و کوکو Coco یکی از جذاب ترین عطرهاست. به ویژه مردان این عطر را به عنوان یک عطر زنانه فوق العاده انتخاب کرده اند. عناصر تشکیل دهنده آن: شکوفه پرتقال ، ماندارین، چوب صندل و وانیل است.

عطر زنانه

با اختلاف بسیار کم دیور در جای دوم قرار گرفت ، J’Adore برای زنانی که اعتماد به نفس درونی دارند و می خواهند احساسات زنانه خود را بروز دهند یک گزینه عالی است. عناصر تشکیل دهنده آن: ماندارین، ارکید آفریقایی، توت سیاه و تمشک و رز است.

عطر زنانه

  • Victoria’s Secret Bombshell

یک عطر و رایحه تازه و جذاب دارد که بوس نشاط بخش آن پر زرق و برق است. عناصر آن : نارنگی ، یاس، یاسمین ، مشک و … است.

عطر زنانه

  • Be Delicious by Donna Karen for Woman

این عطر به طراوت و خوشمزگی یک گاز سیب سبز است. میوه های تازه با چوب های معطر چیزی است که استشمام خواهید کرد. نت های غالب این عطر: گریپ فروت، سیب، رز، کهربای سفید و بوی جنگل و … است.

عطر زنانه

برای یک استایل معتبر و با پرستیژ جاسمین یک شاهکار است. درخشان است و حس ظریفی دارد. این عطر شب و مرموز است. نت غالب آن: شیره سبز؛ بادام، شیرین بیان و … است.

عطر زنانه

  • Laura Mercier-Vanille Gourmande

این عطر وانیل یکی از جذاب ترین هاست که گرم ، آرامبخش و مناسب فصل زمستان است. اطمینان را به انسان القا می کند. بوی منحصربفرد شیرینی دارد. عناصر تشکیل دهنده : وانیل، آب نارگیل، گل آفتاب گردان، چوب صندل و کهربا و … است.

عطر زنانه

  • Flowerbomb by Viktor & Rolf

این عطر به شیرینی یک فروشگاه آب نبات است. این عطر را لذت گناه نیز می نامند. نت غالب آن: ترنج، یاسمن، ارکید ، کهربا و نعناع هندی است.

عطر زنانه

  • L’eau D’issey by Issy Miyake

یک عطر روشن، مدرن است و بوی عاشقانه و جذابی دارد. نت غالب آن: لوتوس، گلهای پیازدار، آب رز، نیلوفر سفید، چوب های معطر است.

عطر زنانه

یک عطر زمستانی و خیره کننده است. عمیق و شرجی و با آرامش است و بسیار محرک است. نت غالب آن: بابونه، تمشک، عسل، شکوفه پرتقال، مشک است.

عطر زنانه

یک عطر زنانه جذاب فرانسوی با نت های سورپرایز کننده است و به شدت زنانه است. نت های غالب: بنفش، تمشک، رز، زنبق است.

عطر زنانه

به این مطلب امتیاز دهید.