جشن توسط جفری راش و بنیسیو دلوتورو کارلووی بهری در سال ۲۰۲۲ – تئاتر آنلاین


جفری راش و بنیسیو دل تورو در جشنواره فیلم کارلووی واری امسال مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از تنوع، جفری عجله کن و بنیسیو قلب تورو بازیگران برنده اسکار در پنجاه و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کارلووی واری دور زدن جشن گرفته شد. در مراسم اختتامیه این جشنواره که از ۱ تا ۹ تیرماه (۱۰ تا ۱۸ تیر) برگزار می شود، جوایزی به این هنرمندان اهدا خواهد شد.

جری بارتوسکامدیر جشنواره خوشحال است که از دو هنرمند خارق العاده که سال ها مورد تحسین قرار گرفته اند برای شرکت در برنامه دعوت کند. کارلووی واری دور زدن پذیرفته اند، در آن در باره مطلع.

جفری عجله کن این بازیگر استرالیایی جام بلورین را به خاطر سهم هنری برجسته اش در سینمای جهان به همراه فیلم «سخنرانی پادشاه» دریافت کرد. بلدرچینو “استعداد” او به عنوان ادای احترام به جشنواره نمایش داده می شود.

عجله کن کار او با تئاتر و شرکت تئاتر کوئینزلند آغاز شده نقطه عطفی در کارنامه سینمایی او در سال ۱۹۹۶ بود، زمانی که او در نقش نوازنده و پیانیست در فیلم “درخشش” اسکات بازی کرد. هیکس درخشش و اسکار، طلایی کره زمین و بافتا لئو دو سال بعد، او دوباره نامزد جایزه اسکار شد، این بار برای بازی در رمان عاشقانه تاریخی “شکسپیر عاشق”. عجله کن او علیرغم فعالیت تحسین برانگیزش به عنوان بازیگر سینما، هرگز از بازیگری روی صحنه دست نکشید و در سال ۲۰۰۹ جایزه تونی را برای بازی در «خروج پادشاه» دریافت کرد.

او در سال ۲۰۱۰ برای بازی در نمایشنامه «سخنرانی پادشاه» نامزد جایزه اسکار شد. طلایی کره زمین همچنین جوایز بافتا لئو

بنیسیو قلب تورو همچنین بازیگران، کارگردانان و تهیه کنندگانی که نقش مهمی در پیشرفت سینما و سینما داشته اند، جایزه ریاست جشنواره را دریافت خواهند کرد. برای ادای احترام احساسی توروفیلم‌های «ترافیک» و «مظنون دائم» در جشنواره به نمایش درمی‌آیند. درمیآند.

قلب تورو یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود در این دهه ۱۹۹۰ و با “تردید ابدی” (۱۹۹۵) توسط برایان سینگر رایگان روح و سال آینده با فیلم “بیسکوییتبه کارگردانی جولیان آشنابل در آن کارلووی واری دور زدن همچنین در اجرا، جایزه دوم روح لئو

نقش او به عنوان یک پلیس فاسد در «ترافیک» (۲۰۰۰) به کارگردانی استیون سودربرگجایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، طلایی کره زمین، بافتا و یک خرس نقره ای برلینل نزد او آورده شد. او در فیلم کمدی گانگستری «ربا» بازی کرده بود. پسر ریچیبا شان در تریلر پازل “قول” (۲۰۰۱) سنجاقو در “۲۱ گرم” (۲۰۰۳) آلاخندرو گونزالس اینریتو همکاری کرد و برنده دومین نامزدی اسکار و جایزه برگزیده تماشاگران در جشنواره فیلم ونیز شد. در سال ۲۰۱۵، او در این فیلم هیجان انگیز بازی کرد هیجان انگیز دنی آفرین به این معنی “شکارچیاو سپس نقش آلخاندرو مرموز را در «.شکارچی: روز سولدادو«به همین دلیل است.

در این میان جشنواره تعیین کننده است کارلووی واری دور زدن امسال هم معرفی شد.

هیئت داوران جایزه جام کریستال شامل:

بنیامین دومینیک فیلمساز آرژانتینی

یا اولین گستر فیلمساز آلمانی

رومی گوتک توزیع کننده لهستانی و برگزار کننده جشنواره

از نو نماینده فروش و تولید کننده بین المللی مورتی

تربچه مالان استنگارد تدوینگر و فیلمنامه نویس نویسنده دنیس