جشن جورج کلونی / قدرت جذب تماشاگران – تئاتر آنلاین


این بازیگر مشهور هالیوود یکی از چهره هایی است که امسال در مرکز کندی مورد تجلیل قرار می گیرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، جورج کلونی بازیگر، کارگردان و تهیه کننده مشهور هالیوود یکی از ۵ شخصیتی است که امسال از مرکز کندی بازدید می کند. شکوه آنها پرداخت می کنند

گلدیس شب برنده ۷ جایزه گرمی، گروه معروف U2، مادر گرانت خواننده و تینا لئونه آهنگساز برنده جایزه پولیتزر دیگر چهره های مرتبط با او هستند. مستعمره از آنها قدردانی می شود.

در چهل و پنجمین مراسم مرکز کندی از هر یک از این ۵ نفر به خاطر دستاوردهای یک عمر تقدیر خواهد شد.

دیوید روبنشتاین رئیس مرکز کندی خاطرنشان کرد که کلونی نقش های مختلفی را بازی کرده و گفت که باید برای نجات بشریت تلاش کند. طراح یک دزد دریایی یا کاپیتان کشتی در دریاهای خطرناک ظاهر می شود، با یک صید منحصر به فرد شخص او و توانایی به تصویر کشیدن یک شخصیت جدید، مخاطب را هر بار درگیر نگه می دارد.

کلونی ۲ بار برنده اسکار شده است برده یکی برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک فیلم سینمایی”سیریناو به عنوان تهیه کننده یک فیلم عالی دیگر. او پاداش گرفت بفتا و طلایی کره زمین او همچنین در سال ۲۰۱۵ در دوران حرفه ای خود جایزه سیسیل را دریافت کرد ب. دومیل آن را به دستاورد هنری او برای یک عمر تبدیل کرده است.

آخرین فیلم او به عنوان بازیگر «بلیط بهشت» به کارگردانی اول پارکر است که ۲۱ اکتبر اکران می شود.

مریل نوارکلینت ایستوود، جک نیکلسون، رابرت ردفوردالیزابت تیلور، وارن بیتی، استیون اسپیلبرگ، مارتین اسکورسیزی، تام هنکس، مورگان فریمنباربارا استرایسندرابرت دنیرو، داستین هافمن، شرلی مک لیناین پاچینو و کارخانه بروکس آنها از جمله چهره های سینمایی هستند که قبلا جایزه مرکز کندی را دریافت کرده اند.