جلسه پارلمانی درباره لایحه لغو هزینه دادرسی برگزار شدآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – قانونگذاران ایالت نیویورک در مورد لغو قانون ، معافیت و هزینه های پرداخت و مشروط بحث می کنند. طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

سناتور دموکراسی سناتور ایالتی جولیا سالازار از “قانون پرداخت دادگاه” حمایت می کند ، که موضوع جلسه عمومی چهارشنبه در آلبانی بود. سالازار می گوید این هزینه می تواند مانعی برای ورود مجدد جامعه به کسانی باشد که از طریق دادگاه عبور می کنند.

وی گفت: “هزینه ها و هزینه ها ، بر خلاف جریمه ، به عنوان مجازات استفاده نمی شود. در عوض ، هزینه های دادگاه با هدف افزایش درآمد و بازپرداخت هزینه تأمین هزینه خدمات عمومی ایجاد می شود ، که در درجه اول از راه های دیگر تأمین می شود.” به

وکلا می گویند افرادی که باید هزینه بازخرید را بپردازند ممکن است در یک حلقه گیر کرده باشند.

“آنها می دانستند که آنها هرگز انجام نخواهند داد. و آنها مطمئن نبودند که چگونه این اتفاق می افتد. و تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من به نظرات آنها گوش می دهم و تنها چیزی که آنها فکر می کردند یک زندگی جنایتکارانه برای پرداخت این اتهام بود.” Anitria Blue و ساعت جدید برای زنان و کودکان.

با این حال ، برخی در تغییر وضعیت موجود شک دارند.

تام اومارا ، سناتور جمهوری خواه گفت: “من معتقدم که من به عنوان یک دادستان سابق جریمه و به ویژه جبران خسارت در سیستم عدالت کیفری ما بسیار مهم است.”

لایحه سنا همچنین شامل نسخه ای از پارلمان “مشابه” است.

بیشتر از NEWS10

  • Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهد
  • فراخوان برای گسترش هیئت بررسی پلیس جامعه آلبانی
  • مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ را توضیح می دهد
  • امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال است
  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید