جنگ انتقامی عمومی/تاج با استفاده از استقلال و پرسپولیس در راه است!


به گزارش سناپرس، این روند پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال وجود داشت و پس از انتخابات تاج تشدید شده است. برنامه تاپ فوتبال و محمدحسین میشاقی از منتقدان اصلی رئیس اصفهانی هستند. زمانی از عادل فردوسی پور و نود به عنوان سپر رسانه ای تاج یاد می کرد، حالا به رئیس فدراسیون حمله می کند و به خاطر گرین کارتی که از سازمان گرفته از تاج انتقاد می کند.

البته تاج ۴۸ ساعت پس از انتخابات در نامه ای به رئیس صدا و سیما از وی خواست تا برنامه های تخریبی را متوقف کند اما این نامه نه تنها فضا را تلطیف کرد بلکه عرصه را بر تاج تنگ کرد. شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی با قاطعیت نادری به تاج نزدیک می شوند و حتی نظرسنجی شبکه خبر نشان می دهد که بیش از ۹۰ درصد شرکت کنندگان از انتخاب مجدد او به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ناراضی هستند!
در اینکه تاج مدیری موفق، محبوب و تدافعی نیست شکی نیست. کارنامه او و پرونده های خارج از فوتبال او نیز فرصت کافی برای انتقاد از او به منتقدان می دهد، اما رفتار او در صدا و سیما نیز در این مورد خاص جالب است.

آنها تلاش و پشتکار می کنند که ما تا به حال ندیده ایم! نمی دانیم انگیزه این موج چیست، اما اگر تاج سر سلامت با این ماجراها آشنا شود و طعم آرامش را بر صندلی ریاست فدراسیون فوتبال بچشد، بعید است این روزها تلافی کند. در پی ماجرای حقوق پخش تلویزیونی. در دوران حضورش در لیگ چهاردهم فوتبال، یک بار فدراسیون اجازه ورود دوربین به ورزشگاه را نداد. در نتیجه دو هفته از مسابقات لیگ و یک دوره مسابقات جام حذفی ضبط و پخش نشد. در آن زمان با وساطت سازمان های دیگر ماجرا مسکوت ماند و دوربین به ورزشگاه بازگردانده شد، اما حالا که جنگ باز است و شمشیر این گونه به هم می زند، فدراسیون دست از جمع آوری ماجرا بر نمی دارد. حقوق به راحتی منتقل می شود. خواسته مشترک همه باشگاه ها الان نسبت به قبل چیست؟