جکی چان تهیه کننده فیلمی درباره داستان عقب نشینی یمن/ ارتش چین – تئاتر آنلاین شد


جکی چان در حال ساخت فیلمی در سوریه با الهام از تخلیه نیروهای دریایی چین در سال ۲۰۱۵ و سایر اتباع خارجی از یمن است.

به گزارش تئاتر آنلاین، آسوشیتدپرس به نقل از جکی چان اسطوره فیلم های رزمی در حال ساخت فیلمی درباره اخراج خارجی ها از یمن است. این فیلم به زمانی می پردازد که عربستان سعودی و امارات نیروهای خود را برای جنگ در این کشور جمع می کردند.

با وجود اینکه بخشی از فیلم در سوریه فیلمبرداری شده است، جکی است چان او تهیه کننده اجرایی فیلم است اما قصد رفتن به سوریه را ندارد.

ساخت این فیلم سال گذشته با عنوان «عملیات خانگی» اعلام شد. در آن زمان خواند یینجی او به عنوان کارگردان و تهیه کننده و به عنوان یکی از معدود فیلم های این پروژه شناخته شد انجام شد عربی توسط چین ساخته شده است. گفته می شود این فیلم با زیرنویس عربی و انگلیسی منتشر خواهد شد.

همین الان خواند گفت اپیدمی این امر تولید فیلم را به تاخیر انداخت اما در ماه اکتبر فیلمبرداری آن در امارات متحده عربی آغاز می شود و سپس تولید به لبنان و سایر کشورهای عربی منتقل می شود. وی ابراز امیدواری کرد که این فیلم تا تابستان ساخته شود ۲۰۲۲ تا آخر

با توجه به اینکه یمن برای فیلمبرداری خطرناک بود. سوریه و منطقه سنگ سیاه که اساس اولی است داعش بود و در ۴ کیلومتری جنوب دمشق قرار دارد، به عنوان یکی از لوکیشن های فیلم انتخاب شد.

فیلمبرداری از روز پنجشنبه در این منطقه آغاز شده است.

خواند او به خبرنگاران در سوریه گفت که این فیلم درباره اعضای حزب کمونیست چین و دیپلمات‌هایی است که در یک کشور جنگ‌زده با تگرگ گلوله‌ها شجاعت کردند تا همه هموطنان چینی را با خیال راحت از کشور جنگ‌زده خارج کنند. کشور

در سال ۲۰۱۸ نیز فیلم مشابهی با عنوان «عملیات دریای سرخ» درباره خروج ۶۰۰ شهروند چینی و ۲۰۰ نفر از کشورهای دیگر و خروج آنها از بندر جنوبی یمن ساخته شد که در مراکش فیلمبرداری شده و اولین فیلم مدرن دریایی به شمار می رود. . چین ذکر شد.