جی! سطح برتر سس استخوان مرغ ارگانیک چیست؟


علیرغم تلاش های زیاد برای جلوگیری از آن و قوانین سختگیرانه ، هنوز مسمومیت با اسلحه در ایالات متحده در حال رخ دادن است. ” به عنوان مثال ، قرص های آیورودا عمدتا به زنان باردار فروخته می شوند ، تا 4 میلیون درصد از استانداردهای ایمنی فراتر رفته و باعث استفاده از داروهای آیورودا شده و مسمومیت را “یک نگرانی مداوم در ایالات متحده” کرده است. در واقع ، “فلزات سنگین عمداً به چندین داروی آیورودا اضافه می شود” ، اگرچه پزشکان آیورودا ادعا می کنند که ورزش نباید باعث نگرانی شود زیرا “فرایند حذف سموم سنگین … شامل استفاده از … ادرار گاو” از جمله موارد دیگر است.

تقریباً نیم قرن است که می دانیم مکمل کلسیم می تواند منبع اضافی آلودگی سربی باشد. آنهایی که از استخوان ساخته شده اند ممکن است سطح بالاتری از سرب داشته باشند ، اما مکمل های معمولی کلسیم و تعدادی که توسط مارک های ملی تولید می شود نیز آلوده هستند.

از نظر تغذیه ما ، سهم اصلی در مصرف کودکان و والدین آنها ممکن است شیر ​​باشد ، اما بیشتر متمرکز شده منبع می تواند یک بازی وحشی باشد که مورد اصابت گلوله با گلوله قرار گرفته است. با این حال ، نگرانی هایی در مورد شکارچیان ایجاد شده است که مهمات تخلیه نشده “پتانسیل مجروحیت” یکسانی نخواهد داشت. با این حال ، مطالعات مربوط به قتل CT نشان می دهد که آنها آسیب های مشابهی را ایجاد می کنند. “[ing] این مهمات با مهمات شکار معمولی در قالب کشتار م ،ثر یکسان نیست ، “حتی در برابر صابون های لاستیکی ، که به نظر می رسد چگالی یکسانی از اندام های حیاتی دارند.

به عنوان مثال ، کارگران کارخانه های باتری را می توان با چندین گلوله یافت ، اما شماره یک بیکاری قرار گرفتن در معرض مهمات زنده است. این فقط خوردن گوشت پر نشده نیست – فقط تمرینات تمرکز در ردیف های داخلی شلیک است. در حقیقت ، 75 درصد از تیراندازان هدف دار سطح سرب خون خود را افزایش داده اند ، همانطور که در ساعت 02:02 بعد از ظهر مشاهده می کنید. جی! رهبر سوپ مرغ ارگانیک (سس استخوان) چقدر است؟به حتی در خارج از منزل ، انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از اصطکاک سرب در برابر بشکه یا سوختگی گلوله می تواند تأثیرات جدی بر مردم محلی و حیات وحش و همچنین آلودگی شن و ماسه داشته باشد. سطوح پیشرو در ماسه و محدوده شلیک بالاتر از سطوح نزدیک کارخانه سرب بود. با این حال ، بیشترین سرب در ماسه های شهری ناشی از رنگ آمیزی چند دهه نفتی است که نگرانی هایی را در مورد باغ های شهری ایجاد کرده است. اگرچه اکثر شاخه های روی ماسه توسط گیاهان حمل نمی شوند ، اما می توانند به برگها و ریشه ها بچسبند. این خبر بدی است زیرا حتی محصولات حاصل از تخت های بلند با استفاده از شن و ماسه تمیز می توانند در محیط های شهری آلوده شوند ، اما ، خبر خوب این است که شاید سرب فقط می تواند شسته شود. مزایای باغبانی و محصولات تازه برای سلامتی “به احتمال زیاد خطرات بسیاری از سایتها را جبران می کند.”

جی! در مورد تخم مرغ از پشت؟ آنها باید برای گلوله آزمایش شوند زیرا گلوله می شود سازمان بهداشت جهانی تخم مرغ و بنابراین قابل شستشو نیست همانطور که در ساعت 3:22 در معدن مشاهده می کنید ویدیو، اکثر گلوله ها به اسکلت یک پرنده ختم می شوند ، که این س begال را ایجاد می کند: وقتی سعی می کنید سوپ مرغ درست کنید چه اتفاقی می افتد؟

ممکن است در افراد مبتلا به استخوان افزایش یابد ، که “توسط متخصصان تغذیه پارینه سنگی (یا” پالئو “) تشویق می شود” ، اما مشکل این است که سرب یک نوروتوکسین است – اما نه تو نوروتوکسین سرب همچنین بر مغز استخوان ، دستگاه گوارش ، کلیه ها ، سیستم گردش خون ، هورمون ها و تولید مثل تأثیر منفی می گذارد. علائم قرار گرفتن در معرض گلوله های متعدد شامل اختلال در شناخت ، کم خونی ، درد شکم ، مشکلات کلیوی ، فشار خون بالا ، سقط جنین ، مشکلات حافظه ، یبوست ، ضعف ، افسردگی ، تمرکز ضعیف و موارد دیگر است. علاوه بر این ، ما از مطالعات انسانی می دانیم که منجر به استخوان می شود. هنگامی که فروش استخوان زیاد است ، به عنوان مثال ، در دوران یائسگی یا بارداری ، سطح سرب در خون افزایش می یابد. این قرص را می توان در دوران بارداری با دریافت مقدار کافی کلسیم و کاهش مصرف سدیم کاهش داد. وقتی فضانوردان یک استخوان در آسمان از دست می دهند ، گلوله ها به جریان خون آنها منتقل می شود. با کمال تعجب ، از آنجا که آنها هرگز به همه رهبران جهان نشان داده نشده اند ، استانداردهای کلی آنها ممکن است سقوط کند. استخوان ها در جذب گلوله بسیار خوب عمل می کنند ، می توان آنها را روی لایه های شلیک اسپری کرد تا از نفوذ بیشتر گلوله به محیط جلوگیری شود.

محققان نگران بودند که جوشاندن استخوان حیوانات مزرعه منجر به مسمومیت آبگوشت به سه نوع آب مرغ ارگانیک شود – یکی از استخوان ها استفاده می کند ، دیگری از گوشت بدون استخوان استفاده می کند و سوم از پوست و استخوان بدون غضروف استفاده می کند. هر سه آبگوشت از حداکثر میزان مجاز مهمات – حتی آنهایی که بدون استخوان ساخته شده بودند – فراتر رفت. به طور شگفت انگیزی ، آب پوست و غضروف حتی بدتر بود و از استاندارد ایمنی یک فنجان برای 475 درصد بیشتر بود.

راه مهم

 • مسمومیت با سرب یک نگرانی در طب آیورودا و مکمل های کلسیم است ، نه فقط در استخوان.
 • شیر می تواند تا حد زیادی در مصرف مواد مغذی ما نقش داشته باشد ، اما شکار وحشی آلوده به گلوله های آلوده می تواند منبع غلیظ تری باشد.
 • مهمات تفنگ ، و همچنین آموزش هدفمند در رده های داخلی ، در معرض بی تفاوتی سرب است.
 • انتشار گازهای هوایی ناشی از مهمات می تواند انسان ها و حیات وحش و همچنین آلودگی شن و ماسه را در معرض خطر قرار دهد و سطح زمین و محدوده شلیک بالاتر از نزدیکترین آنها به کارخانه پیشرو این کارخانه مشخص شده است.
 • در ماسه های شهری ، بیشتر سرب ناشی از چندین دهه استفاده از رنگ بنزین است.
 • شیر جوجه های پشتی باید از نظر سرب آزمایش شود زیرا می تواند وارد تخم مرغ شود و تمیز نمی شود.
 • رهبر بر روی استخوان ها قرار می گیرد و استخوان های پخته حیوانات مزرعه را می توان در آبگوشت رها کرد.
 • بیش از حد مجاز در آبگوشت های ساخته شده از استخوان مرغ ارگانیک ، گوشت مرغ ارگانیک بدون استخوان و پوست مرغ و غضروف بدون استخوان یافت شد.

جی! آیا فقط یک تجربه کوچک داشته اید؟ حدود دو سال پیش ، ویدئویی در مورد همین مطالعه منتشر کردم. سپس ، هنگام تحقیق در مورد ستون عمیق خود در زمینه عکسبرداری در سال گذشته ، دوباره به کاغذ برخورد کردم و ویدئویی از این نسخه تهیه کردم. به محض این که فهمیدم در یک مطالعه دو بار خوابیده ام ، بسیار هیجان زده بودم که ببینم چگونه می توان چنین ویدئوی متفاوتی را در مورد همان علم تهیه کرد. می توانید ویدئو را در اولین ساعت تماشا کنید آلودگی سربی در مغز استخوانبه

ویدئوهایم را لمس کردم کودکان کالیفرنیایی آلوده و پر کردن کامل رهبربه برای اطلاعات بیشتر در زمینه عکسبرداری ، به:

 • چگونه بخش رنگ سرب با آن پیش رفت
 • سرب در آب آشامیدنی
 • نحوه عملکرد صنعت گاز هدایت شده
 • سطح فشار خون “طبیعی” می تواند سمی باشد
 • تأثیر حداقل تماس رهبر با بزرگسالان
 • چگونه می توان سطح رهبری و تغذیه را کاهش داد: تیامین ، فیبر ، آهن ، چربی ، روزه داری؟
 • چگونه می توان سطح رهبری و تغذیه را کاهش داد: صبحانه ، غلات کامل ، شیر ، توفو؟
 • بهترین غذاها برای مسمومیت با سرب: کلرلا ، گشنیز ، گوجه فرنگی ، مورینگا؟
 • بهترین غذا برای مسمومیت با سرب: پیاز
 • جی! آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟
 • فلفل دلمه ای برای ناباروری مردان و مسمومیت با سرب؟
 • آلودگی سرب در سس های تند
 • افزایش سطح رهبر خون در بارداری و خاتمه
 • جی! آیا زنان باردار باید قرص کلسیم برای کاهش سطح رهبر مصرف کنند؟
 • سرب در مکمل های کلسیم
 • جی! آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟

به تغذیه سرخپوش علاقه دارید؟ در اینجا علمی است که من می توانم پیدا کنم:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارسالهای مستقیم من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید