حقیقت حقایق خربزه پپینو و مزایای سلامتی آن


انتخاب و رزرو

در ایالات متحده ، برداشت جدید پپینو در ماه ژوئن به بازارهای داخلی رسید. آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند. فلفل های تند ، سفت و سازگار با عطر را انتخاب کنید.

اگر فلفل های رسیده اما نارس خریداری می کنید ، آنها را در دمای اتاق نگهداری کنید. آنها تا یک هفته دوام می آورند. پس از رسیدن ، در اسرع وقت استفاده کنید یا یک تا دو روز در یخچال نگهداری کنید.

طرز تهیه و سرو

میوه ها را قبل از استفاده در آب لوله کشی تمیز بشویید. خربزه پپینو نارس به صورت کدو تنبل و رسیده به عنوان یک خربزه عسلی تهیه می شود. فلفل های نیمه رسیده می توانند خشن باشند و به عنوان سیب و پوست مصرف شوند. در مورد پپینوهای رسیده ، پوست کمی سخت تر از گوجه فرنگی می شود و بهتر است آن را دور بیندازید.

برای آماده سازی ، ساقه و انتهای کاسه فوقانی را بردارید. میوه ها را با چاقوی تیز از وسط نصف کنید. قاشق داخلی ، پر از دانه های توخالی با استفاده از یک قاشق. دانه ها می توانند بخورند. سپس بخش ها یا گوه ها را برش دهید. گنگ نه تنها طعم و عطر را غنی می کند بلکه لذت بخش است.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • پپینوس بدون هیچ گونه افزودنی حفظ می شود.

  • از آن در سالاد میوه های مخلوط استفاده می شود ، ترجیحا با آب لیمو یا لیمو.

مشخصات امنیتی

خربزه پپینو که عضو Solanaceae است ، می تواند باعث ایجاد واکنش های آلرژیک در سایر افراد تحریک شده شود. عوارض جانبی شایع می تواند سوزش پوست و چشم ، آبریزش بینی (رینیت آلرژیک) و اختلالات دستگاه گوارش مانند درد شکم ، استفراغ و اسهال باشد. درد شکم ممکن است خود محدود کننده باشد. افرادی که نسبت به پیپنوس تحمل ندارند ممکن است نسبت به سایر گیاهان سولاناسه مانند بادمجان ، گوجه فرنگی ، فلفل و … واکنش های آلرژیک نشان دهند و به آنها توصیه می شود با پزشک خانواده مشورت کنند. (سلب مسئولیت از درمان).

بازگشت -بازگشت به میوه از جانب بلیط پپینوبه برای مشاهده لیستی جالب از میوه ها و توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

بازگشت -بازگشت به صفحه نخست.

بیشتر بخوانید:

  1. تست توسعه میدان جدید و PEPINO. (پیوند در پنجره جدید باز می شود).

  2. عجیب و غریب پپینو: اثرات پیشگیری کننده درختچه و مدیریت تغذیه.دیدگاهتان را بنویسید