حقیقت قرمز شمال واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی است


خرید کنید

کاپشن قرمز در تمام طول سال در تمام نقاط ایالات متحده موجود است. بیشتر ماهیگیری تجاری با قلاب های قلاب دار و نرم روی قرقره های برقی و هیدرولیکی انجام می شود. ماهی در انواع بازارها و همچنین فیله های تازه ، تازه پوشیده ، تازه ، فیله های منجمد و قسمت های منجمد به فروش می رسد.

اگر از فروشندگان ماهی خرید می کنید ، به دنبال بوی تازه آن باشید نه ماهی یا آمونیاک. رگها باید قرمز ، مرطوب و روشن باشند. چشمها باید قرمز ، پر ، براق و سرخورده باشند. پوست باید براق ، مروارید ، سفت و به بدن متصل شود. بدن باید محکم و صاف باشد. نباید علامت گذاری شود ، اثر انگشت باقی بماند یا به راحتی از استخوان جدا شود.

از بو و بوی شدید ماهی خودداری کنید. آنها به سرعت از بین می روند ، بنابراین همیشه آنها را در قسمت یخچال یخچال خانگی ذخیره کنید.

آماده سازی

خرچنگ قرمز شمالی یکی از خوشمزه ترین ماهی های دریایی در ایالت های فلوریدا و تگزاس در آمریکای جنوبی محسوب می شود. گوشت آن سفت ، سفید ، شیرین ، خوشمزه است که می توان از آن در بسیاری از روش های تخیلی غذاهای خوشمزه استفاده کرد.

اگر ماهی کامل خریداری می کنید ، از ماهی فروش خود بخواهید آب اضافه کرده ، روبان را به صورت فیله برش دهد. همچنین باید استخوان های سخت را از مرکز گوشت جدا کنید.

می توان از قاشق قرمز برای سرخ کردنی ، سرخ شده ، سرخ شده ، خشک شده ، پخته و خشک شده استفاده کرد.

به

دستور پخت ماهی قرمز آمریکایی
دستور العمل Red Snapper. اعتبار عکس: dani0010.
  • غذای پخته شده با خامه ترش – خامه ترش ، سس مایونز ، پیاز سبز ، 1 قاشق چایخوری آب لیمو ، 1/4 قاشق چایخوری نمک و 1/8 قاشق غذاخوری فلفل قرمز را مخلوط کنید. هنگامی که ماهی به راحتی کاهش می یابد ، مخلوط خامه ترش را به طور مساوی روی ماهی بریزید.

  • پنیر خرد شده را بپاشید. به مدت 3 تا 4 دقیقه دیگر یا تا زمانی که پنیر آب شود و سس داغ شود ، بدون پوشش بپزید.

  • تکه های قرمز مخلوط شده با قرمز روی یک پارچه فلزی بزرگ را روی حرارت زیاد می اندازیم تا ماهی بسیار پوشانده شود. مواد مورد استفاده در اینجا پاپریکا ، کاین ، فلفل سیاه ، آرد پیاز ، آویشن ، ریحان ، سیر و پونه کوهی است.

  • یک سبک اسپانیایی قرمز پخته شده با سرکه قرمز که با ترش و شیرین تهیه شده و با پیمتون (پاپریکا اسپانیایی) و سایر مواد رنگی پخته شده است ، آماده کنید.

  • این ماهی محبوب ماهی سفید برای تاکو ماهی است. با این حال ، ماهی هالیبوت ، ماهی تیلاپیا ، ماهی کاد ، باس و گربه ماهی می تواند به عنوان جایگزین اسنپرپرها استفاده شود.

مشخصات امنیتی

معنی دار متیل جیوه غلظت در گیره قرمز روشن 0.166 ppm است. بنابراین ، دستورالعمل های نهایی FDA در مورد تعداد ماهیان باردار و مادران شیرده و همچنین لیستی از گزینه های خاص که بی خطر هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آنها را در واحد “انتخاب خوب” قرار داده است. با این چوب ، آنها می توانند 1 (4 اونس) ماهی در هفته بخورند.

سمیت سمی Ciguatera گاهی اوقات بعد از خوردن غذای قرمز ، که گوشت آن به جلبک های سمی خاصی آلوده شده است ، رخ می دهد. مسمومیت با سیگواترا با پختن تخریب ناپذیر است. علائم ممکن است شامل خارش ، اسهال ، استفراغ ، بی حسی ، سرگیجه و ضعف عضلانی باشد. فقط درمان علامتی امکان پذیر است.

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی آتلانتیک واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

وسط ماهی واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

نوعی ماهی پهن بزرگ واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

بازگشت -بازگشت به غذای دریایی از جانب واقعیت تغذیه قرمز شمالی و مزایای سلامتی آنبه

بیشتر بخوانید (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. موزه فلوریدا-لوتجانوس کامپچانوس.

  2. سطوح جیوه در ماهی های تجاری و ماهیان ماهی.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: کمک مهمی است.

  5. دستورالعمل های جدید AHA برای بهبود سلامت قلب ، خوردن ماهی دوبار در هفته را توصیه می کند.دیدگاهتان را بنویسید