حمایت بالاترین مقام ورزشی مصر اجتناب کرده اند کی‌فرآیند


کارلوس کی فرآیند، سرمربی سابق گروه سراسری ایران، هفته قبلی پس اجتناب کرده اند ناکامی مصر مقابل سنگال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناکامی مصر در راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲، اجتناب کرده اند سرمربیگری فراعنه استعفا داد.

با این حال استعفای سرمربی پرتغالی ادامه دارد مورد قبول اتحادیه فوتبال مصر قرار نگرفته است. در تعدادی از روز قبل از امروز اطلاعات زیادی {در این} زمینه چاپ شده شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است مسئولان بازی مصر اجتناب کرده اند کار کردن ۵ ماهه کی فرآیند راضی هستند.

در همین راستا اشرف صبحی وزیر بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها مصر در مصاحبه ای رادیویی اجتناب کرده اند کار کردن کی فرآیند از نزدیک حمایت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازمند باقی ماندن سرمربی پرتغالی در راس گروه سراسری شد.

حمایت از بالاترین مقام ورزشی مصر برای کی روش

وزیر بازی مصر {در این} خصوص ذکر شد: کی فرآیند به همان اندازه کنون شناخته شده به عنوان خوب معلم ماهر وظایف شخصی را به خوبی انجام داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتصال او همراه خود گیمرها فوق العاده خوشایند است. هیئت مدیره اتحادیه همراه خود متعهد شدن انتخاب با اشاره به بلند مدت، تعدادی از روز پایداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایزنی های مورد نیاز موافقت کرد.

فراعنه با اشاره به بلند مدت کارلوس کی فرآیند انتخاب بسته شدن را نگرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمربی پرتغالی همراه خود مجوز فدراسیون مصر راهی کشورش شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سفر به حرکت می برد.

کای فرآیند ماه قبلی گروه مصر را به فینال جام ملت های آفریقا رساند، با این حال در ضربات پنالتی مغلوب سنگال شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی را اجتناب کرده اند بازو داد.

۲۵۱ ۲۵۱۴ب
۱۰