حمایت بانک رفاه شرامیک از تولید و اشتغال در کشور


مدیرعامل بانک رفاه کارگران از آمادگی این بانک برای همکاری با شرکت سهامی شغل آهن اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل‌لل غنی در نشست مشترک با مهندس شیسطی، مدیرعامل اصفهان شغل آهن که در محل این شرکت برگزار شد، خدمات این بانک را برشمرد. و طرح ها در بخش های مختلف گفت: بانک رفاه کارگران یکی از بانک های پیشرو در زمینه ارائه خدمات ارزی است و شرکت شغل آهن اصفهان طبق مقررات قابلیت تنزیل کارمزد و صدور حواله ارزی مربوطه را دارد. و مقررات بانک مرکزی

وی از امکان سرمایه گذاری مشترک در طرح های صنعتی بین این بانک و شرکت شغل آهن اصفهان خبر داد و گفت: این مشارکت می تواند به صورت مستقیم توسط بانک رفاه یا شرکت های تابعه این بانک انجام شود.

دکتر دکتر با اشاره به شعار سال «تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال». لاله غنی در حال تحقق هدف شعار امسال است، بانک شرامیک کالیان نیز یکی است. جاب از برنامه توسعه واحدهای تولیدی از جمله شرکت آهن اصفهان حمایت می کند که توانسته بر اساس دانش و نوآوری به توانمندی های قابل توجهی دست یابد.

مهندس سیشانتی مدیرعامل شرکت شغل آهن اصفهان در سخنانی در این نشست با قدردانی از حمایت های بانک رفاه کارگران از این شرکت اظهار داشت: امیدواریم با تقویت همکاری ها بتوانیم بیش از پیش توسعه این شرکت را داشته باشیم. فعالیت ها. نسبت به گذشته

وی افزود: هم بانک رفاه کارگران و هم شرکت مشاغل آهن اصفهان جزء خانواده بزرگ تری از سازمان های تامین اجتماعی هستند و این همکاری ها نیاز به توسعه دارد. این بانک همواره حامی و همکار شرکت شغل آهن اصفهان بوده که جای تقدیر دارد.

خاطرنشان می شود مدیرعامل بانک رفاه و هیئت همراه از خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان بازدید کردند.