خدمات جدید LianLian Global


یک ارائه دهنده خدمات پرداخت فرامرزی جهانی از معرفی اولین ضمانت پرداخت فرامرزی جهان به چین خبر داد. شبکه پرداخت تاجر یکپارچه LianLian Global تلاش می‌کند تا شفاف‌ترین، منطبق‌ترین، راحت‌ترین و امن‌ترین گزینه‌های پرداخت برون مرزی را برای بازرگانان آنلاین جهانی و کارآفرینان تجارت الکترونیک فراهم کند.

به گزارش بانکداری الکترونیک، اولین ضمانت پرداخت LianLian Global ویژگی جدیدی است که در کیف پول دیجیتال بین المللی این شرکت که اخیراً راه اندازی شده است، معرفی شده است. این سیاست تضمین می کند که پرداخت ها به تامین کنندگان مستقر در چین هر بار به حساب بانکی صحیح تحویل داده می شود.

تمام پرداخت‌ها در شبکه پرداخت سرتاسر LianLian Global از طریق قابلیت‌های KYC پیشرفته LianLian Global تأیید و تأیید می‌شوند که از تأیید پروفایل‌های مشتریان پشتیبانی می‌کند. این چک‌ها خطر پرداخت‌ها و تراکنش‌های متقلبانه را کاهش می‌دهند و در عین حال مطابق با مقررات در بازار چین هستند.

کارآفرینان تجارت الکترونیک به دنبال امنیت پرداخت در زنجیره تامین خود هستند تا موجودی آنها برای موفقیت بین المللی آماده باشد. ضمانت پرداخت شفاف LianLian Global به کاربران این اطمینان را می دهد که پرداخت های آنها در هر صورت در حساب های بانکی طرف های مورد نظر دریافت می شود و باعث افزایش قابلیت اطمینان در زنجیره تامین تجار و کارآفرینان تجارت الکترونیک می شود.

در صورت بروز مشکل پرداخت متوقف می شود. مشتریان همچنین از لایه ای از امنیت قوی، سرعت و قیمت رقابتی سود می برند. LianLian Global تمام «واسطه‌ها» یا بانک‌های گزارش‌دهنده را حذف می‌کند و تاخیر در پرداخت و هزینه‌های اضافی نگهداری و ارسال حواله‌ها را حذف می‌کند.

از آنجایی که تراکنش‌های پرداخت بیشتر در بازارهای آنلاین، به‌ویژه در اقتصادهای بزرگ جهانی اتفاق می‌افتد، نیاز روزافزونی به پرداخت‌های یکپارچه و قابل اعتماد در هر زمان وجود دارد. بین سپتامبر ۲۰۲۰ و آگوست ۲۰۲۱، فروشندگان در آمازون ۷۴۰۰ محصول در دقیقه فروختند. با این حال، اگر پرداخت‌ها با شکست مواجه شوند یا از طریق بانک‌های مسئول به تأخیر بیفتند، تاجران آنلاین در معرض خطر از دست دادن درآمد قابل توجهی برای رقبا برای هر روزی که فهرست می‌کنند، نیستند. زمانی که امکان بازگشت یا لغو پرداخت وجود دارد. با افزایش حجم فروش تجارت الکترونیک در سطح جهانی، LianLian Global در نظر دارد تا خطرات مرتبط با پرداخت های بین المللی را حذف کند. همانطور که جریان نقدی با نوسانات اقتصادی مداوم تغییر می کند، لیانلیان گلوبال به کارآفرینان تجارت الکترونیک اطمینان لازم را برای سرمایه خود ارائه می دهد.

دیوید مسنجر، مدیر LianLian Global، گفت که LianLian Global سال‌ها تجربه، دانش عمیق حوزه، و دارایی‌ها و قابلیت‌های فناوری در چین دارد. این ما را به شریک ایده‌آلی برای کمک به شرکت‌های بین‌المللی و فروشندگان آنلاین در مدیریت ریسک‌های پرداخت در هنگام معامله با شرکای تجاری داخل کشور تبدیل می‌کند. ما در ارائه راه حل پرداخت سرتاسر سرمایه گذاری کرده ایم و تمام مجوزهای پرداخت خود را برای حذف همه واسطه ها و بانک های مسئول از فرآیند تراکنش داریم. این مالکیت به LianLian Global اجازه می دهد تا اولین گارانتی پرداخت های برون مرزی را با سرعت بی نظیر و قیمت های رقابتی ارائه دهد.

کیف پول دیجیتال بین المللی یا پلت فرم پرداخت بین المللی که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد، به گونه ای طراحی شده است که پرداخت ها را سریع تر، در دسترس تر و ارزان تر از پول نقد و نقل و انتقالات بانکی سنتی برای مشاغل تجارت الکترونیک می کند.

مترجم: نیلوفر ادیبانیا

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!