«خرس» به تماشاخانه مهر – تئاتر آنلاین می آید


در روز اول مرداد ماه رسیتال نمایش خرس در تماشاخانه هنر مهر حسین برگزار می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، رضا گیلانپور کارگردان برنامه «خنده روی صحنه» گفت: «خرس» اثر آنتونی چخوف در قسمت پایانی خوانش می شود. برنامه «خنده روی صحنه» که به نمایشنامه خوانی طنز اختصاص دارد. در رسیتال نمایشی این برنامه حتما افرادی مانند فرهاد بسارتی، فرج الله گل سفیدی، فریبا دستواره حضور خواهند داشت.

وی افزود: امیر دژکام قرار است با تمرکز ویژه بر نمایشنامه خوانی درباره چیستی نمایشنامه صحبت کند.

گیلانپور گفت: نمایشنامه خرس ۱۰ مردادماه ساعت ۱۷:۳۰ در تالار مهر محله آرتیزان خوانش می شود.

وی ادامه داد: طبق روال گذشته در نمایشنامه خوانی «خرس» توسط عموم مردم و مخاطبان شرکت می کنیم، یعنی از علاقه مندان دعوت می کنیم چند سطر از نمایشنامه را بخوانند.

مدیر برنامه «خنده روی صحنه» گفت: در واقع با مشارکت مخاطبان عام برنامه «خنده روی صحنه» در نمایشنامه خوانی، به نوعی استعدادیابی می کنیم. خوب است بدانید که ما ۷ تا ۸ نفر را از بین مخاطبان انتخاب کردیم که در مرحله ابتدایی برنامه کنده چند بیت از نمایشنامه را خواندند. دوباره آنها را تست کردیم و در نهایت ۲ تا از آنها را انتخاب کردیم و اگر خدا بخواهد در برنامه های آینده خود از آنها استفاده خواهیم کرد.

نمایش «بالو» کمدی برگرفته از زندگی زنی است که در سوگ همسرش متوجه می شود که او مدیون اوست و در این میان اتفاقات شنیدنی رخ می دهد.

کارگردان برنامه «خنده روی صحنه» از اجرای نمایش مذهبی در برنامه «خنده روی صحنه» در روزهای آینده با نزدیک شدن به محرم و صفر خبر داد.