خرید پودر سیر گل – کالان نیوز


برای طعم دادن به غذا، برای کسانی که طعم سیر تازه را دوست ندارند، می توانند پودر سیر مرغوب خریداری کنند. برای تهیه پودر سیر معمولاً سیر را خشک می کنند سپس آن را به صورت پودر در آورده و از سیر استفاده می کنند. بیشتر مردم از آن برای تهیه ادویه و در نتیجه افزایش طعم ادویه استفاده می کنند.برای تهیه پودر سیر از دو نوع سیر استفاده می شود که اولی را میخک نرم و دومی را میخک سفت می نامند. یکی از مضرات زیاد مصرف سیر این است که می تواند باعث ایجاد یک سری حساسیت ها در بدن شود، برخی افراد بعد از مصرف سیر دچار معده درد و نفخ می شوند.

این گونه افراد نباید سیر را با معده خالی بخورند زیرا باعث ایجاد اختلال در آنها می شود، گاهی پیش می آید که افراد در خانه سیر زیادی داشته باشند، در چنین مواقعی افراد می توانند پوست سیر را به طناب آویزان کرده و بگذارند خشک شود. سپس آن را در آسیاب آسیاب کرده و الک کنید. پودر سیر خانگی آماده مصرف است. از مزایای پودر سیر خانگی نسبت به پودر سیر آماده این است که به صورت خالص و بدون هیچ گونه افزودنی تهیه می شود. پودر سیر خالص و سالم حق هر فردی است چرا که با قیمتی که می پردازد باید محصول خوبی تهیه کند از این رو سایت. آراد برندینگ برای پخش و فروش پودر سیر خالص می توانید با پرکردن این فرم ها از یک محصول خوب بهره مند شوید.

پودر سیر بخرید

معمولا از سیر سفت برای تهیه پودر سیر استفاده می شود، چون این نوع سیر بوی بیشتری دارد، خشک کردن سیر بوی آن را از بین می برد. سیر حبه ای سفت وقتی خشک می شود معطر تر است، اما برخی از آنها بوی سیر را نیز متوجه شده اند. در غیر این صورت، این گونه افراد می توانند از سیر نرم گردنی برای تهیه پودر سیر استفاده کنند، از روی ساقه گیاه می توان تشخیص داد که گردن نرم است یا گردن سفت. سیر را معمولا در اواخر پاییز می کارند و در اوایل تابستان که هوا بسیار گرم است برداشت می شود، مزارع سیر معمولا بوی تند دارند که بسیار آزاردهنده است، بنابراین افراد هنگام برداشت سیر باید از ماسک استفاده کنند.

زمان برداشت سیر سیر باید کاملا رسیده و سیر به خوبی شکل گرفته باشد و زمانی که سیر سبز است نباید برداشت شود زیرا سیر رسیده نیست و هنوز جای رشد دارد زیرا ممکن است بشکند. برای تهیه پودر سیر در روش صنعتی ابتدا از دستگاه مخصوصی استفاده می شود تا پوست سیر را تحت فشاری بیرون بیاورند سپس از دستگاه دیگری برای استخراج آب سیر به میزان مناسب برای استفاده به مقدار لازم سیر استفاده می کنند. سیر را پودر کرده سپس با استفاده از تجهیزات مخصوص، سیر را پودر می کنند تا قابل استفاده باشد. پودر سیر بخرید یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید.

پودر سیر گل

امروزه استفاده از پودر سیر گل به عنوان یکی از ادویه های خوراکی در آشپزی ایرانی جا افتاده است، زیرا اطلاعات مردم از خواص اسیر در حال افزایش است و بسیاری از مردم با خواص آن آشنا هستند. برای استفاده از پودر سیر گل شامل عبارتند از:

این پودرها در لاغری موثر هستند: مصرف این پودرها در غذا باعث کاهش کلسترول خون و کنترل سطح چربی خون می شود، بنابراین از بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند و از چاقی و بیماری های چربی خون جلوگیری می کند. می توانید با خیال راحت از پودر سیر در غذای خود استفاده کنید. شما آن را دوست خواهید داشت. پیشگیری از سرطان و بیماری: این گیاه حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که هورمون های استرس را در بدن کاهش می دهد که به نوبه خود از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند. از سرطان خطرناک محافظت می کند.